Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lány buliba hív majd közli...

Lány buliba hív majd közli nem baj ha nem tudok hajnalban hazamenni aludhatok nála is ez együtt már nyomulás?

Figyelt kérdés

Ha egy lány elhív házibuliba és én azzal hárítok (semmi kedvem hozzá) hogy mennék szívesen de sajnos késő este /éjszaka nem tudnék mivel hazamenni és ő erre azt mondja nem baj majd alszom nála-ez így együtt már nyomulás?


Most mit találjak ki miért nem megyek?


2018. febr. 5. 16:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

De cuki vagy Kérdező, hogy így véded az "erényedet". :D (ezt minden irónia nélkül mondom).


Egyébként meg igen, ez nyomulás. Mondd meg neki az igazat, add tudtára, hogy csak barátként érdekel. Ha nem mered/akarod, akkor meg találd ki, hogy közbejött valami pl. távoli rokonhoz kell sürgősen utaznod vagy másnap valami ügyet kell intézned, és emiatt nem lehetsz másnapos.

Hidd el, azért mégis csak jobb az őszinteség, mert később is megpróbálkozhat szerencsétlen lány, ami neked is kínos lehet.. Ne hagyd, hogy illúziókba ringassa magát!

2018. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"erényedet"."


Hát az az "erény" amire gondolsz már 2 éve múlt idő.

2018. febr. 5. 16:56
 13/23 anonim ***** válasza:
Sejtettem, azért is írtam idézőjelben. :D Nem sok srác utasítana vissza egy ilyen ajánlatot. Ez persze nem baj, (sőt), szimplán érdekesnek találtam.
2018. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Picit nagyképű a kérdező,de majd megnyugszik!
2018. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Picit nagyképű a kérdező,de majd megnyugszik!"


Mondod ezt úgy hogy a csajt nem is láttad..

kösz nem tartok ott hogy minden ami lyuk az jó.

2018. febr. 5. 17:03
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vághatod, hogy nyomulás, ha itt kérdezgeted. Ne legyél már töketlen. Csoda h bármilyen csaj is hív...
2018. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Csoda h bármilyen csaj is hív..."


Na látod. Egy ilyen barom mint én és még hívják is.

Itt az ingyennumera és nem kell.

Na most szólj hozzá.

Betehetném a lompost (ami nem is lompos mert gyantázom) de nem.

Hová lesz a világ. Hogy még egy jó kis ingyenpuna se kell.

2018. febr. 5. 17:59
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj, hogy nem teszed be, hanem hogy itt értetlenkedsz, mint egy 10 éves kisfiú.
2018. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező attól,hogy neked a csaj nem tetszik,nem kell itt bunkózni! Lehet te sem vagy a világ szépe! Legyen vér a pucádba mondd meg neki kerek-perec,hogy nem akarsz menni! Ne velünk legyen szád,hanem ott legyen ahol kell! Itt hiába dobálod magad nem leszel vele több!
2018. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha a lány még barátilag se érdekel,akkor miért nem mondod meg neki az igazat ahelyett,hogy kamuzol neki?


A kérdésre válaszolva:

Nem,ez még nem nyomulás.Én sokszor aludtam már lány barátomnál(mert én tényleg nem tudnék haza menni éjszaka).

De sosem volt ebből köztünk félreértés.


Azért mert kedvességből,jófejségből felajánlja,hogy alhatsz nála még nem kell egyből arra következtetni,hogy automatikusan vele is kell aludnod.

2018. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!