Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már 2 hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 2 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel, akkor az nem nyomulás, ha a szilveszert vele akarom tölteni?

Figyelt kérdés
17/f
2011. dec. 25. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? :D
2011. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem az. Én nem vagyok együtt senkivel, mégis van olyan, akivel szívesen lennék szilveszterkor. problem?
2011. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az. :D

Hú, hogy én 17 évesen miket csináltam 2 hónap után..

2011. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nyomulás, ha társaságban lesztek.

Kettesben még kicsit korai lenne.

2011. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jólvan, csak eddig nem volt közöttünk semmi, és nemtudom hogy lenne, hogy ott aludnék e vagy nem(legszivesebben igen:D)
2011. dec. 25. 21:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne baj h a ketten vagyunk csak?
2011. dec. 25. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha komolynak indul a kapcsolatotok, akkor nem, sőt, biztos jól esik a lánynak, hogy vele akarod kezdeni az évet. :)

Én elég szégyenlős lány voltam, engem is két hónap után hívott el a barátom, hogy legyek vele szilveszterkor. Nem erőltetett semmit, csak annyi történt, amennyit akartam, amire nem voltam kész, mondtam, megértette, és megvárt. Ennyi.

Csak finom legyél vele, ne érezze azt, hogy sietni akarsz. :)

20/l

2011. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!