Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lány buliba hív majd közli...

Lány buliba hív majd közli nem baj ha nem tudok hajnalban hazamenni aludhatok nála is ez együtt már nyomulás?

Figyelt kérdés

Ha egy lány elhív házibuliba és én azzal hárítok (semmi kedvem hozzá) hogy mennék szívesen de sajnos késő este /éjszaka nem tudnék mivel hazamenni és ő erre azt mondja nem baj majd alszom nála-ez így együtt már nyomulás?


Most mit találjak ki miért nem megyek?


2018. febr. 5. 16:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez ugyanaz a troll,aki itt éli ki a vágyait hogy őt hány csaj hívja el stb..és hogy ő milyen kemény hogy lekoptatja.

A multkori kérdése az volt hogy , az egyetemen egy lány a kezébe nyomott egy könyvet ,amiben volt egy cetli azzal a felirattal hogy légyszi hívj fel *teloszam*.

Majd ő itt gyakorin kioktatta hogy nem hívja fel,ha akar valamit akkor élőbe tegye stb stb..

2018. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Élőben meg bujkálnak előle a lányok! :'D
2018. febr. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Házibuliban van ilyen, hogy páran ott alszanak, sokszor egymás hegyén hátán. Van, hogy olyan is, aki nem tud hazamenni, mert be van ba**va. Gondolom közös haverok lesznek még ott, szerintem nem akarta azt, hogy lemaradj a miatt, hogy nincs mivel hazamenned (nincs honnan tudja, hogy nem akarsz menni, ha nem mondod meg neki)
2019. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!