Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert jatssza el minden tini,...

Miert jatssza el minden tini, hogy gazdag?

Figyelt kérdés
Sok lanynal latom, hogy kamu Gucci ovekben meg taskakban jarnak, a fiuk meg Supreme x LV pulcsikban, mikozben ilyen igazi gengszter dalszovegeket posztolnak sportkocsikrol meg prostikrol, meg omlik a penz, mikozben atlagosan vagy azalatt elnek. Ez engem nem zavar, csak regebben ezt tenyleg csak azok csinaltak, akik ilyen anyagiak kozott elnek
2018. febr. 7. 18:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Hogy menok legyenekm Azthiszik hogy ha ^gazdagok^ akkor menők
2018. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez l**z...



Ismerek egy olyan lányt aki tényleg eredeti Gucci cuccokat hord, de nyáron azon gondolkodik hova menjen vasazni :'DDDDDDDD


Egy valóban gazdag ember nem fogja a homlokára irni, hogy gazdag nem jár Gucci cuccokban :)


Mert leszarja, hogy mit gondolnak róla nem kell magát igazolnia mert ha ezt is tenné kinyirnák a pénze miatt :D


Gondolkodjatok már.

2018. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert így akarnak kitűnni a sorból , és a legtöbb esetben sajnos szánalmas barátaiknak bizonygatni , hogy ők itt valakik :D

De elszomorító , hogy a cigi és az alkohol is ugyanígy működik náluk. Ha valaki ebből a "menő.." társaságból nem iszik , és egyéb huncutságok , már ki lesz taszítva , hogy milyen gyerekes , és unalmas , és sok sok egyéb rossz jelző... :D


De tudod mit? Én büszke vagyok Minden olyan mai fiatalra, aki meg sem közelíti ezt a fajta stílust☺♥

16/L

2018. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gazdagnak lenni csak kevések kiváltsága (igazi gazdagságra gondolok) a tinik viszont mind különlegesek akarnak lenni. Ki a személyiségében keresi azt a pluszt ami kiemeli őt a többiek közül, ki a külsejét tolja előtérbe, és jópáran gazdagnak próbálnak tűnni.
2018. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

“Egy valóban gazdag ember nem fogja a homlokára irni, hogy gazdag nem jár Gucci cuccokban :) Gondolkodjatok már.”


Gondolkodtam, és arra jutottam, hogy magyarázd meg: ha a gazdagok nem veszik meg, mert “nem írják a holmlokukra” a szegényeknek meg nem futja, akkor mégis hogy nem mennek tönkre a luxusmárkák?

2018. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hat en tenyleg olyan csaladbol szarmazom, ahol nem nagy dolog a draga ruha, akar egy Gucci, vagy hasonlo. Viszont latom, hogy mi folyik az orszagban, es amikor hallom, hogy az emberek nagyresze 10-12 ora munkaval egy honapban keres meg annyi penzt, mint mondjuk egy taska ara, akkor van bennem annyi empatia, hogy nem tolom az arcukba. Ezert nem is ertem, hogy akiknek meg kamu van, miert mutogatja es szeretne, hogy masok rosszul erezzek magukat miatta (akik eredetinek gondoljak), a semmiert
2018. febr. 7. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Mert manapság könnyebben hozzájutnak ezekhez a holmikhoz. Ennek semmi köze a gazdagsághoz, szerintem nem ruhákkal tűnik gazdagnak valaki, hanem sokmás tényező is rájátszik, ház, autó, életmód, szabadidőtevékenységek. Tehát aki puszta ruha alapján ítél, az elég fura. Attól sem tűnik senki gazdagabbnak, hogy milyen dalszöveget posztol. Az egészre lényegében azt tudom ajánlani, hogy ne instagram alapján ítélj.

Amúgy visszataszító, ha valaki ilyen dolgokon pörög, akár gazdag, akár nem. A gazdag embernek sem föltétlenül szokása felvágni azzal, amije van.

2018. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Rift válasza:
8%

Jajj bírom ezt, itt vádolsz mindenkit, hogy milyen felszínesek stb, te meg közben komplett személyiségrajzot tolsz le egy emberről az alapján hogy Supreme cucc van rajta... persze ő a felszínes nem te...


Hagyjuk már nekem is van pár Supreme cuccom (ennek oka: mert tetszik), nem az a célom vele, hogy menőnek vagy gazdagnak nézzenek. Ha meg valaki irigykedik vagy ilyennek-olyannak néz emiatt, azt pont le....om.


#3 16/L te meg aztán nagyon büszke lehetsz magadra, már 16 évesen nyomod a "mai fiatalok ilyenek meg olyanok" vénasszony dumát... ráérsz még ezzel úgy 50 évet, addig mondjuk kipróbálhatnád milyen élni.


Szóval a kérdésre válaszolva szerintem egyáltalán nem ilyen felszínesek a tizenévesek, ezer oka lehet, hogy miért hord valaki ilyen cuccot, csak egy pici tovább kellene látni mint egy pulóver.


17/F

2018. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez akkor gáz ha a szüleitől sírja ezeket ki mind. Ha gazdagok a szülei akkor is.

Volt egy osztálytársam aki kisírt egy autót. Anyu-apu felvett hitelt csak azért hogy ő villoghasson vele. Szerintem ez gáz.

Ha kapják ezeket a cuccokat, esetleg otthonról bármi nélkül, akkor nem gáz. Most ha kapta miért ne hordaná? Az lenne inkább a luxus.

Az se gáz hogyha neki csak a prémium felel meg, de arra azt mondom hogy keresse meg a pénzt. Ilyen egyszerű.

Ha a munka büdös, de az ingyen cucc meg kell, az gáz.

2018. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

3-as vagyok :))

#8:

Ha tudnád hogy betaláltál azzal , hogy büszke lehetek magamra..😊😋

Az vagyok!!! Hogy nem tartozom a mai "tipikus" tinik közé, és hogy bátran kijelenthetem érettebb vagyok náluk , és szerintem a kérdező is:)


És látod ez a baj... :( hogy már 16 évesen azt kell mondanom , hogy "a mai fiatalok".. Bárcsak olyan éretlen lennék , és ilyen könnyen sodródnék a rossz irányba mint ők.. Így talán nem venném észre ezt a sok undorító dolgot:(

De vicces hogy csak ezt a részét emelted ki😊

Amúgy te is csak 17 vagy , nagyon nem tudsz kioktatni a "kor" téren..�� Szép estét neked!;)

2018. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!