Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy egy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy egy 28 éves, gazdag srácnak van egy 17 és egy 18 éves sugar baby-je?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná ezalatt azt kell érteni, hogy ajándékokat vesz nekik, eljárnak programokra, eseményekre, éttermekbe, vásárolgatni, cserébe pedig szexelnek vele.

2017. szept. 27. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nos, eleg szanalmas, hogy egy 28 eves fiatal ferfi csak igy tud nohoz jutni. Ha egy 60 evesrol lenne szo, akkor meg megertem, mert az nyilvan mashogy nem kell a fiatalabb noknek. De hogy a 28 evesnek a penze az egyetlen erteke, ez ra nezve elegge ciki :)
2017. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nőben nincs ilyen?

elmennék sugárbojnak :D

2017. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ultragáz és ultraciki mindkét félnek.

A srác a pénze nélkül nem tud megfektetni senkit? Főleg ilyen 17-18 éveseket, akiket a legkönnyebb befűzni?


A 2 lány meg egy k_rva már ennyi idősen? A 17 évesnek nincs pénze új iskolatáskára, vagy mi a fax? Ezeket hogy nevelték? Vagy hol vannak a szüleik? Undormányok.

2017. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekel egyszerűen. Vadidegen emberek, ő dolguk. Ha ismerőseim lennének, akkor lenne közöm hozzá valamelyest. Így ismeretlenül a csajról elkönyvelném, hogy nem egy Teréz anyja, de ennyi, a srác meg csak pénzzel tud csajozni lehet, de ha nekik így jó, akkor ásó kapa nagy dorong.

Ja és nem reklámoznám a helyükbe, mert sokak biztos kezdenének megbélyegezni egyből. (Persze, persze tudom most én is bélyegeztem, de a véleményem volt kikérve, de amúgy nem érdekelne a dolguk)

2017. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Előttemlévővel tudatom ,hogy vannak sugarmamik is :D

Meg lehet kövezni de lehet hogy én inkább lennék 28 évessel mint 60-nal

De mindenkinek más a családi háttere, körülményei és persze van aki csak a pénzt látja hogy legyen új iphone meg fel tudjon vágni...de mondjuk van olyan is akit épp ki akarnak dobni otthonról és arra "gyűjt" mert diákmunkával nem tudna semmit keresni.

17/l (exsugarbaby)

2017. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem találta meg az igaz szerelmét, vagy nem tapasztalta meg az igaz szeretetet, akkor addig az összes kapcsolata így fog zajlani. Oda-vissza.
2017. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

# 5


17 évesen nem tehetnek ki... De gondolom egyszerűbb volt futni valakihez és széttenni a lábad, minthogy segítséget kértél volna szakemberektől..

2017. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Egy sima kapcsolat is pont ilyen, csak "cserébe" nélkül. :D
2017. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vicc, anyagoktól függetlenül is. Magyaràzatot még sose kaptam, magyaràzkodàst igen.
2017. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Elég gáz, hogy nálad egy sima kapcsolatban is undorral, 0 érzelemmel mászik be hozzád a lány az ágyba.

Mert a sugar daddy kapcsolatok 90%-nál ez történik.

2017. szept. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!