Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kellene tennem ahhoz hogy...

Mit kellene tennem ahhoz hogy sokkal többen köszöntsenek fel születésnapomon? Mit kell tennem ahhoz hogy sokkal többen írjanak rám, mint ammenyien rám szoktak?

Figyelt kérdés
Minden évben kb.25-30 ember szokott felköszönteni facebbookon,de én jooban örülnék 75-nek.Messengeren meg élőben akit cssak ismerek rám írt vagy felköszöntött.Szerintetek ez gáz hogy kevesen írtak az idővonalamra vagy nem?

2018. febr. 8. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ėn pl le is tiltottam a születėsi dátumot, hogy senki ne írjon az idővonalra. De kinek mi a fontos.
2018. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lol

Én átállítottam hogy rajtam kívül senki ne tudjon az üzenőfalamra kitenni semmit, akinek fontos hogy felköszöntsön az ír privátot, így legalább nem kell mindenkinek köszöngetni.

Szerintem az is bőven elég ha csak a közeli családtagjaid meg a párod köszönt fel.

2018. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, hogy érdekel téged, hány kamuhaverod köszönt fel csak azért, mert feldobja nekik a facebook, hogy szülinapod van. 3-4 köszöntés igazi barátoktól milliószor többet ér, mint 300 üres "boldog szülinapot" olyanoktól, akik amúgy le se szarnak.
2018. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én míg fent voltam facén pont letiltottam, hogy lássák az ismerősök mikor van a szülinapom. Ezzel ugyanis kiderült, hogy ki az aki facebook nélkül is tudja, hogy mikor van születésnapom, és ki az, aki csak illendőségből köszönt fel. Inkább örülök 3-4-5 szívből jövő és őszinte felköszöntésnek, mint 75 olyannak, akik csak azért írnak, mert a facebook emlékeztette őket rá.

Szerintem nagyon ciki vagy, de te tudod mi a fontos számodra :/

2018. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:

Tegyél ki képeket arról ahogy ünnepled a születésnapodat vagy írd ki előre hogy "holnap x éves leszek lol" vagy ilyesmi.


Amúgy vicces mert én pont letiltottam. Amikor lett fészbúkom, nem tudtam hogy kiírja másoknak a születésnapomat és csak néztem hogy mindenki odajópofizott az üzenőfalamra pedig élőben alig köszön. Azóta 1-2 ember rám ír és annyi. Ők fészbúk nélkül is tudják hogy mikor van.

2018. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De jo, hogy nincs facebookom
2018. febr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Hozzád hasonló emberek komplexusosak, mindenkinekmegakarunkfelelni-típusú emberek.

Az ilyesfajta emberek nagy önbizalomhiányban szenvednek. Most azt mondod legyen 75. Ha "neadjisten" eléred a 75-öt, akkor azt mondod, miért ne lehetne 100. Ha 100-at eléred azt mondod miért nem 200. Aztán 300. Utána meg besértődsz, felöntesz a garatra, mert Xy miért nem köszöntött fel. Az ilyen emberek így működnek, sajna...


Amúgy irigylem a problémádat.

A baj az, hogy ez problémád. Márpedig facebook köszöntésekből nem lehet megélni tudtommal.

2018. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!