Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki nem gondolt rám a...

Senki nem gondolt rám a születésnapomon?

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok, ha senki nem köszöntene fel benneteket a születésnapotokon?

Valahogy nem is hiányzik , csak ilyenkor legalább kiderül, hogy senkire, de tényleg senkire nem számíthatok egyedül csak magamra.



2016. okt. 20. 11:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szüleid és a családod sem köszöntött fel? Mert az tud fájni a legjobban
2016. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem
2016. okt. 20. 12:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem olyan nagyon nem érdekel. Én sem szoktam megjegyezni az emberek szülinapját. Manapság szól a Facebook, régen meg szólt az előre megírt naptár
2016. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem nagyon zavart amikor ilyen történt egyrészt, másrészt mióta regisztráltam Fb-re, olyan is felköszönt akit nem is érdekelne csak értesítette róla a Fb.
2016. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Kb.10 éves koromtól nem volt olyasmi a családomban mint születésnap,névnap,karácsony.Aztán már nem is érdekelt,ma már attól érezném magam rosszul ha felköszöntenének.Szerencsére magányos vén fax lesz belőlem és nem viszem tovább a lelki sza*jaimat.


Neked Kedves kérdező boldog születésnapot!Karácsonyra meg kívánok neked egy olyan párt akivel majd mindig ünnepelhetitek egymást!

2016. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Kemény dolgaid vannak, kedves 5.

És még van erőd másoknak jót kívánni, ez eléggé dícséretreméltó dolog.

Nekem volt olyan, hogy elfelejtettem a saját szülinapom, mert versenyeken voltam. Meg olyan is, hogy azt hittem, na kész, nem érdeklek senkit, aztán a legváratlanabb helyről jött a köszöntés.

2016. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Eva Hagop ***** válasza:
Boldog szulimapot!
2016. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
61%
Én direkt levettem facebook-ról, és kíváncsi voltam tavaly, hogy hányan köszöntenek fel. Tavalyelőtt majdnem 100 köszöntés jött, tavaly azt hiszem, 22. :) Én mondjuk nem is rajongok érte, mert csak emlékeztetnek rá, hogy öregszek.
2016. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem mióta nem publikus a szülinapom azon a kék szaron, azóta senki sem köszöntött fel...még azok sem, akik állítólag megjegyezték mikor születtem.
2016. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Sza* dolog, ha egyedül "ünnepelsz", de legalább van jelzèsed arról h változtatni kène, mert jó nèha egyedül, de a magány már más tèszta.. szedd össze magad, ès találj ki vmit, legyen tököd!
2016. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!