Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem mi történt a legjobb...

Nem értem mi történt a legjobb barátnőmmel! Mostanában csak akkor keres ha valami kell neki, úgy érzem kihasznál. Születésnapomon elfelejtkezett rólam. Nem értem miért van ez, pedig rám mindig mindenben számíthatott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
És megjegyzem,hogy rá 2 napra neki volt a születésnapja és még csak meg sem hívott a bulijára. Van neki 2 gyereke akikre rengeteget vigyáztam, ha baja volt neki is én azonnal ott voltam neki.
2016. márc. 14. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod mit, nem is volt igazi barátnõd,igen kihasznált.Ugy látszik ez a mai divat, hogy mindenkiben csalódni kell.Ne keresd,ha õ keres, ne válaszolj,adj idõt neki,hátha rájön,hogy nem emberi a viselkedése.
2016. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szívesen leütném azt a kis ,, barátnőt,,
2016. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!