Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Családomon kívül még soha...

Családomon kívül még soha senki nem köszöntött fel a születésnapomon! Más is van így?

Figyelt kérdés

Szűk család. Tegnap előtt lettem 30 éves és a szüleimen, testvéremen kívül egy hívást vagy üzenetet sem kaptam. Irigykedve nézek másokat akik kapnak több száz felköszöntést csak a neten, aztán üzeneteket, hívásokat, személyes köszöntéseket, meglepetéseket. A munkatársaim elvileg tudták hogy aznap volt (a főnökömnek meg a hreseknek tudniuk kéne, mert másoknak szoktak venni süteményt, még névnapra is) de senki nem mondott semmit. Múltévben vittem én be süteményt nekik, aztán nem fogadták el, vihettem haza mert szégyellték magukat hogy elfelejtették. Elég kínos volt.

Zárkózott vagyok de jóindulatú, mindenkivel kedves. Soha nem bántottam meg még senkit akarattal, ha mégis akkor őszintén bocsánatot szoktam kérni. Nincsenek barátaim, valahogy nem kedvelnek engem az emberek.

Olyan mintha kimaradnék az életből. Többet nem leszek 30 éves, nekem ez jutott. Szüleim átjöttek egy tortával, de annak is nagyon örültem!

A munkahelyemen egész nap a telefonomat rejtegettem hogy aki mégis tudja hogy ma van a születésnapom az ne vegye észre hogy nekem meg se csörren egész nap. Másnak általában is egész nap rezeg, csörög mert keresik a barátok. Ha születésnapjuk van akkor meg egész nap megállás nélkül, panaszkodnak is mindig hogy hány nap lesz visszaírni ennyi üzenetre. A közösségi oldalamon is inkább kitöröltem a testvérem köszöntését mert oda se írt be senki, eszükbe se jutott azután sem. Aztán kicsit kínos hogy másnak az oldalát ilyenkor ellepik az üzenetek, nekem meg semmi.

5 évvel ezelőttig még néztem egész nap a telefont, mikor jön már üzenet. Amúgy régen se voltam népszerű, a középiskolában jól elvoltam mindenkivel, de sulin kívüli programokra soha nem hívtak, a nyaraim is úgy teltek hogy minden nap vártam hogy hátha keres valaki, aztán senki. Ha én kerestem másokat mindig leráztak.

Van így más is vagy csak én vagyok ekkora lúzer?


2018. jan. 19. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szülinapot! :)
2018. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Itt a válasz a kérdésedre.

"Zárkózott vagyok de jóindulatú. Nincsenek barátaim, valahogy nem kedvelnek engem az emberek.

Olyan mintha kimaradnék az életből."

És 30 évesen komolyan ilyenen gondolkozol?

2018. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot!

Próbáld elengedni a dolgot.Akiknek fontos vagy felköszönöttek.

Ha nagyon zavar, akkor nyiss a többiek felé, beszélgessetek többet, csináljatok közös programokat.

2018. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék neki, ha nem köszöntgetnének. Fészbúkon el is rejtettem már egy ideje.
2018. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az nem lehet hogy a facen ugy van beállítva a szülinapod hogy rejtve marad? és igy senki nem is látja?


A munkahelyen meg akivel jóban vagy kérdezz rá,hogy mi az oka annak hogy ennyire nem foglalkoznak veled..


Sajnálom!


Azért boldog szülinapot

2018. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. jan. 19. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot!:)

De én is így vagyok. Facebookon kaptam tavaly összesen 7 köszöntést.

Viszont van egy-két baràtom aki fejből tudja, na meg a pàrom és a szüleim. Nekem még a baràtnőim se írtak, pedig biztos látták facebookon. Én is csendesebb vagyok.

Aki nekem fontos fel szoktam köszönteni de ez az esetek többségében fordítva nem így van.

Ne ezen szomorkodj :) És nem vagy lúzer! Nyiss mások felé, barátkozz!

23N

2018. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Utólag is Boldog Szüülit! :)
2018. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Boldog szulinapot! Nyugi, nekem sem szoktak, max azert, mert jelez a Facebook De mostmar azt is kikapcsoltam, mert inkabb ne tudjak, minthogy csak azert koszontsenek fel, mert a Facebookon lattak
2018. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj ez teljesen elképzelhető. Ha egy semmirekellő ember vagy akkor én sem köszöntenélek fel. Igazad van ez eléggé lúzer dolog, hogy 30 evésen is édesanyád köszönt csak fel, mert a fia vagy. Ha a szomszéd lennél akkor ő sem köszöntene fel. De ugye évek múlva amikor már egyedül maradsz már ők sem fognak felköszönteni. Szóval azt tanácsolom vegyél egy tengerimalacot lúzer
2018. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!