Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Általában nagyon nem vagyok...

Általában nagyon nem vagyok magabiztos emberek között, változhat ez majd az egyetem alatt?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam a témában, lehet -e esetleg valami 'betegségem' ami miatt nem tudok magabiztosan meglenni társaságban, de pár dolgot megfigyeltem, szóval szerintem nem vagyok reménytelen:


- ha x ideig (pl. pár órája) egy társaságban vagyok, akkor már nem érzem magam furán

- ha egyedül vagyok, akkor pedig hiányzik néha, hogy emberek közt legyek


Szóval nem hinném, hogy komolyabb gondom lenne, egyszerűen csak ilyen típus vagyok.


A kérdés: az egyetem alatti önálló élet (Budapest + kolesz) változtathat ezen? Van esetleg saját tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?



2018. febr. 10. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:

u.i. A kérdés kicsit fura lett! Bocsánat :)

A válaszokat előre is köszönöm!

2018. febr. 10. 16:35
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Tapasztalatból írom: nem.
2018. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Változhat, de ahhoz a te aktív közreműködésed is kell, és ezalatt nem azt értem, hogy át kell esni a ló túloldalára, de ha te változtatni akarsz, akkor ki kell lépned a komfortzónádból. Tapasztalatból írom, hogy erre van lehetőség, én is megtettem, de nélküled nem fog menni, ez munkás dolog.
2018. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat formál a személyiségen, változás fog bekövetkezni.
2018. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt gondoltam, hogy nekem is törekednem kell rá. Köszönöm a válaszokat! :) Bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok még...
2018. febr. 10. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, h igen. Ráadásul egy igem visszahúzódó gimis osztálytársnőm, pedig szinte 180 fokot fordult 2 hónap alatt.

Nekem az volt más főleg, h az egyetemi évfolyam-és csoporttársaim sokkal kedvesebben, befogadóbban, nyíltabban viselkedtek velem, mint a gimisek. Így hát én is "kinyíltam". Nem néznek ki és le, mellettük önmagam lehetek, ez rengeteget segít.

2018. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Toled fugg.
2018. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, változik?
2020. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!