Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ciki, ha valaki Minecraf...

Miért ciki, ha valaki Minecraftozik?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és szerintem ez egy ugyanolyan számítógépes játék, mint a többi, sokan mégis cikinek találják magát a játékot, vagy azt, aki játszik vele. Miért?

2018. febr. 23. 23:19
1 2 3
 1/23 dme válasza:
93%
Talán mert túl sok úgymond "nokedli",tehát 10 életév alatti gyermek játszik vele,talán ők rontják el a játékélményt a nagyobb srácok számára,és ezért ciki.Egyébként tök király és kreativ játék,sok mindent fejleszthet.
2018. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert leginkább az általános alsós korosztály játszik vele, de ettől függetlenül nem ciki. :)


Én 22 éves vagyok, és a mai napig játszom szimulátorokkal, pedig dolgozom is már. Szóval nem ciki semmi, ne vedd magadra! :D

2018. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Számomra azért ciki, mert nem tudom, hogy mi az.
2018. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, hasznosak! :D
2018. febr. 23. 23:34
 5/23 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Én a nyáron is vígan toltam délutánokat át Minecraft-ozással, pedig van köztünk jó pár év. Ne érdekeljen mit mond más, ha téged szórakoztat akkor miért ne?
2018. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

+20 éves lányként is imádom :)

Nem érdekel ki mit mond akkor is a legkreatívabb játék

2018. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Néha még én is előveszem.


16/F

2018. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem az ciki hogy masok velemenye erdekel
2018. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy nagyon kreatív játék, amiben szinte bármit megalkothatsz, így egyáltalán nem ciki. A köré kiépített közösséggel van a gond.
2018. febr. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ha már igy a játékosok zöme összegyűlt .. valaki magyarázza el nekem ennek a játéknak a lényegét ... 20 felett én is sok játékot kiprobálok stb .. de mikor ezt megláttam a 7 éves öcsémnél kb azt hittem az agyam eldobom . Engem kb egy p2 es gépre emlékeztet gyerekként a kedvenc lövöldözős játékom illetve a pre 2 volt ilyen grafikával . Mégis mikor felajánlottam az öcsémnek ,hogy keresek neki egy gépet amin ugyanilyen a grafika sok sok játékkal az nem volt jó . Ugyhogy kérem szépen valaki magyarázza meg mi a jó benne ,hogy megérthessem ! :) Köszönöm!
2018. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!