Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyenek a mai fiatalok?...

Miért ilyenek a mai fiatalok? Lényeg lent

Figyelt kérdés
a "mai fiatalok" rossz kifejezés, nem akarok általánositani, és ráadásul én is az vagyok. De miért van az, hogy a mai fiatalokat csak a dohányzás, a drog és a szex érdekli, igazából és nem is az, hogy ez érdekli, mert ez minden fiatalt érdekel és érint mert új dolgok, kipróbálni meg ilyesmi, de miért ilyen gátlástalan köztéma ez?

2018. márc. 3. 18:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
*#6
2018. márc. 3. 19:09
 12/21 A kérdező kommentje:
#7 hatalmas, pont ez az amiről próbálok beszélni
2018. márc. 3. 19:10
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez az egész hülyeség, engem nem zavar ha szivnak, meg dugnak az emberek orrba-szájba. Kit érdekel? ez mindig is igy volt, az a probléma, hogy ezt világnak is kürtöljük.
2018. márc. 3. 19:12
 14/21 anonim ***** válasza:
Olvastál már a Római Birodalom orgiáiról?
2018. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

oké:

Egyébként ez pont az a kérdés amit minden második tini feltesz. És már párezerszer választolunk rá azok, akik túl léptek már a tini korszakon. Hogy miért menő? Mert a felnőtteket látják, hogy csinálják, mert bűnt követnek el, illetve tudják, hogy amit csinálnak az rossz, nekik MÉG nem szabad, de mindjárt igen... A tini pont az a korszak amikor a saját határait feszegeti, és ez az úgynevezett "TILOSBAN JÁRÁS" érzete, azt az érzetet is kelti a fiatalokban, hogy ők már felnőttek, ők döntenek magukról hogy mit csináljanak és mivel ez ennyire új, teljesen elveszi az eszüket, mint anno nekünk is. A szófogadás már ismerős számukra.

Továbbá tartom a véleményem hogy a vallás eltűnésével ez egyre terjed. Miért kell ezért lepontozni. Krvára nem papjancsi vagyok, ezt olvastam. Mindenféle társadalmi kutatás és tanulmány erre igen terjedelmesen kiterjed. Ennyi erővel pontozzátok le a Napot is mert éjszaka lenyugszik :D Vagy szarok rá.

2018. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23%

"Mintha a vallás bármire is megoldás lenne, hagyjuk már. XD "

Több tiszteletet olyan témák irányában amiről láthatóan semmit nem tudsz. Szaros kis 17 éves röhög, miközben ő a röhejes. Hagyjuk már. :D

2018. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Továbbá: " a mai fiatalokat csak a dohányzás, a drog és a szex érdekli, igazából és nem is az, hogy ez érdekli"

Nem láttam még olyan fiatalt akit KIZÁRÓLAG ez a 3 téma érdekelt, és semmi más. Minimum a jövője, munka, pénz, hivatás, stb érdekli őket.

Ez is egyébként tipikus tini gondolkodás a végletekben való gondolkodás. Ennyi erővel minden nő hülye, minden pasi bunkó, az össze tini egy idióta ösztönlény. Ezzel leírtuk az emberiséget, mehettek aludni, leckét írni :D

2018. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Régen is ugyanez volt,nem csak a mai fiataloknál.

Annak idején annyi volt a különbség,hogy drog helyett orrán száján ment a piálás.

A szex természetes,hogy az érett fiatalokat érdekli,ez a normális(hacsak nem homok kerül a gépezetbe).

A dohányzás is nagyon ment,emlékszem hogy a 2/3 közép-és szakiskolai tanuló szívta a barna szofit,szerintem akkor még arányosan többen cigiztek,mint most.

Azt meg nem értem,hogy mit értesz az alatt,hogy gátlástalan köztéma?

2018. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szerintem egy érett nő/lány nem osztja meg mindenkivel a szexuális életét, az nem érettségre vall.
2018. márc. 3. 20:03
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy másokat mi foglalkoztat, mert tudom, hogy engem mi érdekel, és csak ez számít. Amúgy meg mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Én sem értem sok körülöttem lévő fiatal viselkedését, pedig egy korosztály vagyunk. De csak az a lényeg, hogy tudom, számomra mi a fontos.
2018. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!