Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mért nem keres senki?

Mért nem keres senki?

Figyelt kérdés

Mindig én hívok meg írok mindenkinek, nekem senki. Szó szerint. Az egyetlen, gyerekkori barátomon kívül..

Annyira bánt, hogy réggebben rengeteg emberrel találkoztam, bandáztunk (nem is kis számban, volt, hogy 15-20an is voltunk egyszerre) most meg egyedül vagyok.


A legdurvább az, hogy ha rá is írok mondjuk egy régi osztálytársra 4-5 évvel ezelőttről, nem az van, hogy beszélgetünk, hogy mi újság, mi lett veled azóta,mstb hanem meg se nézik, szerintem egyből törlik. Aki meg válaszol az is csak azért mert nem akar bunkó lenni. Szóval azok is egyirányú beszélgetések.


Tudom, hogy nem alkottam maradandót az emberekben ami miatt keresniük kéne, nemhogy összefutni, na de mégiscsak volt idő amikor szép időket töltöttünk egymással és ez csak így kárba vész??


Annyit még hozzáteszek, hogy új emberekkel nagyon nehezen ismerkedem. Hanel is jutok odáig, hogy találkozunk egyszer-kétszer, több nem lesz mert vagy mimdig talál valami kifogást vagy egyszerűen eltűnik..


A kérdés nem lényeg csak érdekel, hogy van e valaki ebben a cipőben?


2017. júl. 18. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 15 vagyok de hasonló helyzetben vagyok mint te.Soha nem voltak igazi barátaim ha rá irok az általános iskolás barátnőimre akkor nem irnak vagy nagyon ritkán irnak vissza a középiskolás barátnőimnek is csak akkor vagyok jó ha suli van.
2017. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy vagyok ha irok is nekik akkor vagy visszase irnak vagy hirtelen elkell menniuk valahova

15L

2017. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden 2. ember ezzel küszködik a gyakorin. Én is.

Nekem az a kedvencem, amikor beteg vagyok és felhívom a barátaimat, hogy érdeklődjem a hogylétük felől, miközben ők teljesen egészségesek. Nem fordítva kéne?

2017. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az, mint az egyesnek.

15/L

2017. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok

18/f

Nyári szünetben leráznak azzal a kifogással hogy tanulnak, noha már túl vannak az érettségin:D na ehhez kell tehetség:D

2017. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok, Kevés barátom van, valahogy mindenkinek dolga van. ÉS szeretnék új barátságokat kialakítani de most egyedül hogyan? üljek be egymagam egy kocsmába vagy mi?:DD
2017. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Én velem nincs így, sokszor keresnek, rendszeresen irkálok másokkal.

Valószínűleg veletek azért van így, mert nem tettetek eleget ahhoz hogy felkeltsétek a másik ember érdeklődését, és nem tud veletek mit kezdeni. Rám is írt a régi osztálytársam, attól hogy együtt játszottunk még nem jelenti azt hogy most tudok ő vele mit kezdeni. Semmi közös téma, nem vagyunk egyszinten, se semmi, és nem is érdekel az ő élete egyáltalán, és ő neki sincs köze az én életemhez.


A probléma, hogy ti azért kerestek másokat hogy "csak úgy", hogy ne legyetek egyedül, és legyen valaki. Viszont ennek nincs értelme, mert más csak néz, és kb. nem tud mit szólni, mert nincs célja, értelme annak hogy ti beszéltek, mert csak nektek jó hogy ne legyetek egyedül. Kell valami cél, téma, közös hang, ilyesmi, és ezzel így lehet kezdeni valamit, nem csak úgy hogy

"Mi lett veled, mi újság", ez akkora agyfárasztó szarság hogy hihetetlen, aki ilyet kérdez tőlem attól már megbolondulok. Elmesélem neki mi lett velem, és odanyög valamit hogy hát az tök jó, és kb. ennyi.


A barátaim azért keresnek, mert egyikkel naponta beszélek és játszunk valamit, egy lánybarátommal pedig azért beszélünk mindennap mert megbeszéljük egymással mik történtek, filózunk együtt az életről, megbeszéljük a problémáinkat hátha tudunk egymásnak segíteni, a másikkal pedig általában a pszichológiáról, drogokról beszélgetünk, stb.. Tehát mindig van valami közös dolog, ami MINDKETTŐNKNEK jó, és nem csak NEKEM jó mert van valaki aki keres. Ez nevetséges, így nem fogtok soha találni senkit magatoknak ha csak ezért akartok, hogy keressen valaki. Ezt felejtsétek el.

Inkább azt vágyjátok, hogy bárcsak lenne valaki akivel megtudjátok beszélni a kettőtök számára fontos dolgokat és megértitek egymást. Ha pedig a személy akivel beszélgettek az nem ilyen, akkor hagyjátok is abba a beszélgetést.


Én is sok emberrel beszélgettem már itt is, rengeteggel, viszont akivel úgy láttam nem működik se semmi azt hagytam a francba, és akivel meg jól működött azzal tartottam közelebbről is a kapcsolatot. Így van kb 6 olyan közeli barátom akivel állandóan tartom a kapcsolatot.


"amikor szép időket töltöttünk egymással és ez csak így kárba vész?? "

Nem ment kárba, mert mikor együtt voltatok jól éreztétek magatokat. Viszont értelmetlen lenne újra beszélgetnetek, hisz nincs miről, nincs közös utatok.


" több nem lesz mert vagy mimdig talál valami kifogást vagy egyszerűen eltűnik.. "

Rosszul bánsz az emberekkel akkor, nem mutatod meg nekik hogy miért kéne téged keresniük.

2017. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok. Nekem ez azért furcsa, mert míg iskola volt, addig nap mint nap órákat beszéltünk messengeren suli után, legjobb barátnőmként tekintettem rájuk, most pedig le se sz rnak.

Amikor az egyik hiányzott jó voltam. Azt hittem máskor is jó vagyok. Mert együtt is megvoltunk. Ezek szerint nem.

2017. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Így vagyok ezzel énis,habár én nem is a szociális életet,szóval megvagyok 15f
2017. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egy barátnőm sem.

Akkor vagyok jó,mikor a házi kell, de azt nem adom meg senkinek, ha meg igen akkor beköpöm a tanárnak hogy rólam másolta.

Engem senki nem fog kihasználni...


17/f

2021. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!