Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a feminizmus...

Mi a véleményetek a feminizmusról?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Magányos kövér csúnya nők mindenkit okolnak a bajaikért csak magukat nem
2018. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%

Még mielőtt elkezdődne a mocskolódás (bár már kicsit késő ahhoz) tessék, olvasd el a számtalan múltbéli mocskolódást:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8192..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__755..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..


Kb ezeket a válaszokat kapnád itt is, szóval spórolj magadnak időt és olvasgasd ezeket a linkeket... (+ ha legközelebb kérdést akarsz kiírni, a biztonság kedvéért csekkolhatod, hogy nincs-e már féltucat pont ugyanolyan az oldalon)

2018. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

1. meg is nyerte a fődíjat.

Rendkívül érdekes, hogy a boldog férjezett anyukák nem feministák, csak a magányos/elvált/csalódott nők.

2018. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
#3 Erre gondolom van valami megnyerő, mindent elsöprő statisztikád is, igaz? Nem csak pár antifeminista meme és incel fórumok igazolják ezt az állítást, ugye?
2018. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

Nem, 75%, nézd csak meg a gumiszoba nevű, agyalágyult libák fórumát, megy az ész nélküli gyűlölködés ezerrel, a profilok alapján csupa egyedülálló, 30-as, 40-es, csúnyácska, pökhendi, okoskodó tyúkok gyülekezete.

Végül is kell egy önigazolás, hogy valamit elszartak az életben, legegyszerűbb ilyenkor csupa hasonszőrűvel összejönni.

Egy kiragadott hozzászólás:


"Figyelem a kommenteket,a nőnapi köszöntős posztoknál,csak úgy hálálkodnak a nők a kedves szavakért,hogy az nekem fáj.

Borzalmas."


Szóval ha valaki azt mondja ezekre a nőkre, hogy normálisak, lehet, be kéne iratkozzon egy pszichológushoz.


Szomorú az, hogy hagyják ezeket működni.

2018. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Látom, hogy az nektek nincsen meg, hogy van különbség a "feminista" és a "femináci" között...
2018. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Apám és bátyám is feminista. Nem is tudtam, hogy titokban csúnya, magányos, kövér nők. Miket meg nem tudok itt.
2018. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
A feminizmust támogatom, én fiúként is feminista vagyok, a feministák felét viszont kiállhatatlan idiótának tartom és sajnálom, hogy a baromságaikkal lejáratják a mozgalmat.
2018. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó.Nő vagyok.És csak meg akarom védeni a férfi EMBERTÁRSAIMAT.

Nem az,hogy össze akarják a kettőt mosni,hanem hogy nagyon úgy tűnik,hogy a kettő összemosódott.

Mindenki tisztában van vele,hogy a feminizmusnak miről KELLENE szólnia.

Csakhogy a mai feminizmus már rég nem a férfiak és nők egyenlőségéről szól,hanem hogy konkrétan gyűlöletet akarnak kelteni a férfiak iránt.Lázítanak,uszítanak.Mindenért a férfiakat tesznek felelőssé.Úgy beszélnek róluk,mintha minden férfi ugyanolyan lenne.

Az igazi feministáknak fel kellene lépniük a feminácik ellen és kizárni őket a köreikből.Amíg ez nem történik meg,addig semmi nem fog változni.Semmi.

Rengeteg nő utálja a mai modern feminizmusba bújt kőkemény férfigyűlöletet.

Amikor a szivárvány minden árnyalatában festett szőrzetű,túlsúlyos,kicsit sem vonzó nők basz..atják a férfiakat,csak azért,mert tényleg a kutyának nem kellenének.

Rengeteg csalódott nő van,nem akarom őket bántani,de mégis ki tehet arról,hogy ők csalódottak?Ha egy férfi miatt az összeset a tűzre vetnék,az szerinted normális hozzáállás?

Meg amikor a femináci pitsa olyanokat mondd,hogy az összes kisfiú csecsemőt meg kéne ölni.

Sírnak a fizetéskülönbségek miatt,mikor csináltak arra vonatkozó statisztikát,hogy a férfiak több órát dolgoznak átlagosan.Kevesebb munkáért több pénzt akar valaki,csak mert pun..val született?

Meg olyan nevetséges dolgokat találnak ki mint a mansplaining,mert már annyira nincs ötletük,mit hozzanak fel a férfiak ellen.

A közel-keleten tényleg szükség van feminizmusra.Érdekes,én még nem láttam nyugati feministát kiállni a közel-keleti valóban elnyomott nőkért.

2018. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy amit ma feminizmusnak nevezünk az már csak károkat okoz. 26/N
2018. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!