Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban nem éri meg egy nőért...

Valóban nem éri meg egy nőért sorban állni?

Figyelt kérdés

Ha az eszemre hallgatnék akkor rá sem néznék ilyenekre, de erről a kisugárzásom is tehet, hogy olyanok mosolyognak rám, akit egy normális csávó kerül. Viszont a szívem vinne felé, de a tököm sem akar sokadikként lefutni olyan köröket amiket már más megtett, hogy aztán én is befürödjek.

Ezt meg is kaptam pár embertől hogy hülye vagyok, miért nem keresem, szünetekben miért nem beszélgetünk... Ezzel nem is volna probléma, de már múlthét óta egy kis hülye mindig a seggében van, keresi megy utána, a csaj bár nem mondja hogy bocsi szeretnék egyedül pihenni kicsit, beszélgetnek...

Nyilván egy tipikus csinos szép arcú csaj élvezi is ha körül veszik meg loholnak utána, ez egy önigazolás számára.


2018. márc. 24. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mi az, hogy sorba állni? van valaki, akinek van vér a pucájában, és rástartolt a szünetekben. Ha lenne bátorságod, akkor te is ugyanúgy odamehetnél hozzá. Ehelyett ilyen hülyeségeket írogatsz ide, már ne is haragudj. Gyerekes.
2018. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!