Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert nem tudok elbeszelgetni...

Miert nem tudok elbeszelgetni masokkal?

Figyelt kérdés

Eleinte tok jol megy minden, utana meg azt se tudom, hogy mirol beszelgessek az emberekkel, es tok kinosnak erzem a helyzetet:( nem mindenkinel van igy..

valaki esetleg tudna tanacsot adni, hogy mi bajom lehet?



2018. ápr. 3. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Hat.. Tema jon magátol altalaban. Ha meg nincs, akkor nem kotelezo beszelgetni 😂 Nincs eloirva, vard meg amig a masik feldob. Ha ragorcsolsz, ugy esku nehéz, ha meg nem, úgy jon magatol
2018. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy legtobbszor ragorcsolok, ahogy irtad.
2018. ápr. 3. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam mert unalmasnak tartottam magam, nem történt velem semmi amiről beszélhettem volna és féltem hogy hülyeséget kérdeznék a másiktól, rágörcsöltem én is és csak rosszabb lett. Nekem magától megoldódott, azzal, hogy kimozdultam és szereztem élményeket. Ezután büszke voltam magamra, lett önbizalmam és sztorik amiket elmesélhettem. És az emberek maguktól kérdezgettek, érdekesnek tartottak, így nem is tűnt úgy, hogy magamról ömlengek. :) Aztán mertem kérdezni is.
2018. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nyitott. Ami azt jelenti, hogy kérdezgesd őt az életéről, arról mi érdekli. Mindenki azt szereti, ha érdeklik, az emberek szeretnek magukról beszélni.
2018. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben koszi:)
2018. ápr. 3. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!