Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha piszkálnak a...

Mit csináljak ha piszkálnak a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Szerbiai vagyok, mindig is itt Magyarországin akartam tanulni, ezzel még nincs is gond, de kolis vagyok és folyton piszkálnak. Visszahúzodó típus vagyok,nincs sok barátom, meg elég sovány is vagyok.Mit csináljak hogy ne piszkáljanak?Jó lenne valami segítség mivel néha már nagyon rosszul esik ez az egész.

2018. ápr. 4. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Piszkáld őket te is!
2018. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyedul semmit nem erek..
2018. ápr. 4. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Feel the power of the dark side.
2018. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vissza nekik szerbül (akármit), de ne mondd el, hogy mit mondtál, csak vigyorogj, ha esetleg megkérdezik. Tippre nagyon hamar az őrületbe fogod kergetni őket ezzel.
2018. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Középsuliban engem is kinéztek maguknak valamiért. Eleinte nem érdekelt, de pár héten belűl meguntam. Akkor már egy ideje kempóztam, bár rajtam semmi sem látszódott, kis 60 kilós vékony gyerek voltam.

Egyszer elszakadt a cérna és a falhoz nyomtam az egyik osztálytársam és mondtam, hogy elég volt már! Megígérte, hogy hazafelé megvárnak a téren. Én direkt a másik buszmegállóba indultam el, hogy elkerüljem őket, de utánam jöttek.

Elkezdtek lögdösni, amikor én rájöttem, hogy itt a vége, amit edzéseken tanultam, azt most használhatom. Sikerült mind a hármat lerúgni a földre, ezen nagyon meglepődtek. Persze én is kaptam pofont. Utána soha nem mertek velem kötekedni. Soha senki nem tudta, hogy heti két edzésem van, és nagy jártasságom van a bunyó terén.

Szóval volt ilyen is. Ezt csak azért mondtam el, mert nem biztos, hogy maguktól abba fogják hagyni.

2018. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!