Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megismerkedtem egy fiúval, de...

Megismerkedtem egy fiúval, de a haverjai, ismerősei elég rossz dolgokat hallhattak rólam. Holnap találkoznom kell velük. Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

A sráccal még nem találkoztunk, holnap fogunk először.

Az ismerősei, haverjai (nagyon sok mindenkivel jóban van) elég rossz dolgokat hallhattak rólam, szóval félek a reakciójuktól, hogy holnap meg fognak látni mellette, mert először velem találkozik, aztán össze futunk velük is.

A rossz hírem az előző barátom exétől ered, mivel azt hiszi a srác miattam hagyta el őt (kb egy éve történt a dolog de azóta is csak pletykálgat rólam). És ez biztos, mert hallottam màr vissza dolgokat.

Szóval volt barátom exe, jóban van nagyon sok mindenkivel, akiknek elmondott rólam ezt azt, és holnap pont az ő társaságukban leszek. Szóval eléggé tartok tőle mit szólnak majd.

Alapból kicsit félénk, parázós csaj vagyok, de pláne ez a rossz hír keltés zavar.

Szerintem a srác véleménye nem fog megváltozni rólam mások miatt. Csak ha véletlenül komolyabbra fordulna a dolog (mert nem lehet tudni) akkor elég rossz lenne minden héten egy napot olyanok társaságában lenni akik kiutálnak maguk közül..


Mit tanácsoltok? Hogyan viselkedjek velük? Csak mutatkozzak be és majd meglátjuk mi történik? Ha nem leszek nekik szimpatikus hogyan reagáljam le?


19/l



2018. ápr. 5. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne parázz rá! Ha van egy kis eszük akkor nem hiszek a rosszindulatú pletykáknak... Ha az igazi énedet adod akkor még fognak kedvelni... Csak természetesen☺️
2018. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Összejöttél a sráccal?
2023. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!