Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma délután jön hozzám a...

Ma délután jön hozzám a védőnő látogatóba! Ilyenkor mit csinál? Miért szokás ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak beszélgetés volt, megkérdezte hogy vagyok, vannak-e panaszaim, stb. Adott néhány tanácsot.

Ha először látogat meg, akkor gondolom kicsit megnézi a környezetet (lakást) is, ahová a baba kerül majd.

Nyugi, ne aggódj!

2008. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt csinalja, mint amikor te mesz hozza, kitolti az aktualis reszt a kiskonyvedben, vernyomast mer, megkerdi van-e panasz stb.

A korulnezes nalunk csak egy pillanatas volt arra, nem peneszesek-e a falak, nem vizesek-e, azaz lakhato-e a kornyezet. Ez a korulnezes a kanapen ulve tortent, nem szagol be a budiba meg a hutobe :)

Nalunk mivel csaladi haz megkerdezte, h a kazan biztonsagi-e, nem jon-e vissza gaz telen, ilyemsi.

En megkinaltam egy pohar uditovel meg a kezunk ugyebe tettem kis sutit/kekszet, kavet.

Annyi ido alatt vegzett, mint mikor en megyek.

Egyszer volt a terhessegem elejen, azota nem, majd jon, ha megszuletett a pici.

2008. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. júl. 7. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!