Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most cikinek kéne éreznem magam?

Most cikinek kéne éreznem magam?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam a barátnőmmel, és mikor a lámpánál álltam, elkalandoztam, és csak akkor vettem magam észre, mikor egy autós oda kiabált hozzám, hogy menjek már. Sokak szerint az ciki, hogy ezen agyalok.És hogy sok mindenkivel történt már ilyen. De akkor is... Nagyon bénának érzem magam. Kb úgy érzem, mintha semmire nem lennék képes.

hogyha ilyet eltudok "bénázni", akkor bármi mást is. :(



#ciki #forgalom #bénáztam
2018. ápr. 8. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Megesik ez. Ilyenkor mindig arra gondolj hogy lehetett volna cikibb is. És csak egy hiba miatt ne érezd magad így. Ember vagy. Nem születtél tökéletesnek. Néha te is bakizhatsz. Ha ez megnyugtat akkor én megsúgom hogy velem nap mint nap esnek meg ilyenek
2018. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jól esett. Akkor ideje lenne már megnyugodnom. :D
2018. ápr. 8. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én kb nap mint nap látok olyan embereket, akik elfelejtenek átmenni, mikor zöld a lámpa :D De velem is napi szinten történnek ilyen dolgok, sőt, még rosszabbak is...Úgyhogy ennyi miatt ne érezd gáznak magad :)
2018. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel lampanal alltal meg az autosnak full seccko hogy mesz vagy nem... nem?

Egyebkent en is bambultam mar el ugy hogy egy full zoldet kihagytam (nem volt sok gyalogos hogy eszre vegyem).


De en rohogtem magamon egyet. Amugyis szeretek mas lenni mint a tobbi ember. Ilyenkor ki is huzom magam hogy na ugye. En bezzeg ne vagyok droid! :D

Miert nem allsz pl igy hozza?

Mi alapjan ciki. Cikinek maximum akkor tudnam esetleg erezni (probalom megerteni) ha azt a normat akarnam mindenkinek kimutatni amit en is latok. Vagy te is felsz hogy nem egy egyszeru “mugli” vagy? ;))

2018. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anonimusz00 válasza:
Egyátalán nem ciki,bárkivel elő fordulhat.
2018. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!