Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Borzasztóan idegesít, ha...

Borzasztóan idegesít, ha magáznak, hogyan szokjam meg? Vagy kérhetem az embereket, hogy ne tegyék? 19L

Figyelt kérdés
Egy óvoda mellett lakunk, és mikor megyek haza, mondják a gyerekek, hogy csókolom. Vagy, hogy szia néni. Meg a szülők, hogy várjuk meg, amíg átmegy a néni. Én olyankor iszonyú furán érzem magam, mert úgy vagyok vele, hogy ne már! De a kedvenc, amikor idősebb, nagyszüleimmel egykorúak (főleg férfiak) mondják, hogy csókolom, kezét csókolom, hogy tetszik lenni és társai. Tíz évvel ezelőtt még én mondtam nekik, hogy csókolom! Lehet valahogy jelezni nekik, hogy tegezzenek, vagy törődjek bele, hogy ez van? Nem tudom, miért, de nekem ha letegeznek, valahogy olyan érzést ad, hogy közvetlenek vagyunk egymással, és nem érzem magam olyan feszültnek, idegennek. Persze lehet, hogy idővel változni fog ez, de most még olyan fura.
2016. jan. 2. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi!

Én 40 év felett sem tudom megszokni

2016. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha férjhez mész, megváltozik a mentalitásod...
2016. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam,mikor ment előttünk egy nálam fiatalabb,mint te,hogy a gyerekemnek mit is mondjak.Néni még nem ,de nem is mondhatom hogy kislány vagy lány.
2016. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%
Nyugi, 35 éves pasi vagyok, de én is megborzongok ha bárki ilyesmit mond, lásd gyerekek-szülők: vigyázz, ne rugdosd a bácsi lábát! Grrrrrrrr.....Irtózom tőle, nem vagyok még vén f..sz !!:D
2016. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjon meg a neni. Majd meg tetszik szokni.
2016. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
Csókolom néni. A magázás udvarias és ezért nem kellene olyan mérgesnek lennie, inkább örüljön hogy vannak még udvarias emberek akik tisztelik magát
2016. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!