Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek lazabb ismeretle...

Hogyan legyek lazabb ismeretlenekkel? Hogy tudok veljl hirtelen kozvetlen lenni es ellenni veluk?

Figyelt kérdés

Sokszor elofordul hogy egy tarsasaghoz keveredek ahol kb 1-2embert ismerek ilyenkor nem szoktam igazan beszelni mert nem tudok mit hozzafuzni nem lazulok el (oke buliba mas mert ott van pia) de pl egy delutani tali vagy barhol igazabol.Nem tudok olyan lazan kotetlenul viccesen beszelgtni mint a mas barataimmal akiket regenb ota ismerek (na veluk onmagam vagyok,vicces laza minden ami kell) de bekerulok egy tarsasagba es rogton bekussolok:(

Utalom hogy mindig ez van velem,hogyan tudnek lazabban allni ehhez?


2018. ápr. 21. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam most meg a jégtörők közé számítok. Annyi volt nálam hogy elkezdtem leszarni mit gondolnak rólam. Tehát úgy öltözködöm, beszélek, cselekszem stb ahogy nekem tetszik. Mivel nincsenek bennem gátlások, azóta sokkal többen kedvelnek és nem is izgulok amiatt hogy most hülyeséget mondok-e
2018. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen es mindig atgondolom mit mondjak

valami vicceset kene de ertelmeset is ehh:( olyan nehez nem megy.

2018. ápr. 21. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!