Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy nincs célom?

Figyelt kérdés

Eléggé hosszú lenne teljesen leírni, de röviden annyi, hogy tetszett egy fiú, akivel csak egyszer találkoztam és jobban meg akartam ismerni. Az egyik barátnőm ismerte, és az elején biztatott, hogy majd segít megismerkedni vele(azt mondta, hogy a fiú szerint szép vagyok,).. Ezt nem sikerült neki és nem is beszélt a fiúról, ha ott voltam. Viszont nemrég mondta meg, hogy a fiú nem akar velem találkozni.(ha előbb elmondta volna, akkor sokkal könnyebb lett volna a fiúról lemondanom)

Tudni kell rólam, hogy én olyan fajta lány vagyok, aki nagyon tud ragaszkodni azokhoz, akik közel állnak hozzá. Ebben az esetben a fiú volt nekem az, akire ha rágondoltam , akkor éreztem, hogy van valami célom (:hogy megismerjem), viszont miután megtudtam, hogy nem találkozhatok vele (ezután ciki lenne), úgy érzem, hogy belül üres vagyok és nincs értelme semmit se csinálni és nagyon egyedül érzem magam.

Nektek ilyen helyzetkor mi segített?


2018. ápr. 26. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen megesik. A harmadik-negyediknél már csak legyintesz.
2018. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten abszolút át tudom érezni a helyzeted. Hasonlóképpen ragaszkodó típus vagyok, és ez nekem is okozott nemegy ilyesféle szomorú időszakot az életem során.

De hidd el, lesz majd más fiú is az életedben, akivel nem is egyoldalú lesz ez az egész. Tudom, hogy ezt már sok helyről hallhattad, de hidd el hogy sok benne az igazság. :)

Lehet, hogy én vagyok túlságosan paranoiás személyiség, de biztos vagy benne, hogy a barátnőd igazat mondott, azzal kapcsolatban, hogy a fiú nem akar veled találkozni? Mármint érted...az mindig vitatható ha valaki más emberen át üzen. Nem tudom, mennyire megoldható, de jó lenne ha esetleg tudnátok a fiúval valahogy összefutni "véletlenül", hogy válthassatok egy-két szót. Szerintem egyáltalán nem lenne ciki, és lehet hogy egy egyszerű "Sziából" is meg tudod majd állapítani hogy valóban ezt gondolja-e.


Tudom, hogy ilyenkor ez egy szörnyen szívfacsaró érzés, de nem szabad ekeskenyedni. Ha ez nem jött össze, akkor valószínűleg ennek így kellett történnie. Próbáldd meg lekötni magad olyan dolgokkal amik boldoggá tesznek, űzd a hobbijaidat, tölts el sok időt a barátaiddal, mozdulj ki, és hagyd, hogy az élet tovább menjen ^^


Mennyi idős vagy, ha megkérdezhetem? :)

2018. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, 15 éves vagyok. :) A barátnőm nagy valószínűséggel nem hazudott.
2018. ápr. 26. 00:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt inkább saját szemeddel kell látnod amirt irt vagy hallanod kell tőle .
2018. ápr. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is kiírhattam volna, csak felcserélve a nemeket, mivel ugyanilyen vagyok.

Kb. egy éve felhagytam a párkereséssel pont emiatt, vagy nagyon ráakaszkodok valakire és belőle merítek motivációt a saját kis hobbijaimhoz, vagy nincs semmi akaraterőm tenni bármit is.

Ezen változtatni akartam, hellyel-közel sikerült, már tudok időt fordítani azokra a dolgokra amiket csinálni szeretnék, de még nem annyit, amennyit szeretnék.

Azt tanácsolom, hogy meditálj, tervezd meg a napjaid és legyél sokat emberek között, ismerj meg újakat, hogy ne nyomjon el a magány.

Én már csak olyan párkapcsolatba mennék bele, amiről biztosra tudnám, hogy az illető tökéletes számomra, és nem lenne vége pár hónap után, majd kezdhetném elölről az önjavító folyamatot, neked is ezt javaslom. :)

18/F

2018. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy a baratnod beszelte le rolad a fiut.


Parkapcsolatokban ill kezdemenyezesben soha ne alapozz 3. félre. Neked kell odaallni neked kell flörtölni csabitani es neked mondják meg ha mégsem.


Ez volt a tanulopenz hogy elvesztettel valakit akiert nem tettél semmit sem. Illetve simán kijátszhato ellened a masik mert nem beszelgetsz semmit nem tudsz es minden a hatad mogott megy.

2018. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!