Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy valaki jött hozzátok és direkt úgy tettetek, mintha nem lennétek otthon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy valószínűleg nagyon gáz, de én elég sokszor csináltam már ezt :( Volt, amikor hallottam, hogy valaki kopog, de anyám kimosta a hosszú nadrágjaimat, rövid gatyába meg nem akartam ajtót nyitni, mert utoljára kb egy hete borotváltam le a lábam és már eléggé látszott a szőr és nem akartam szőrös lábbal ajtót nyitni...Szóval csak simán úgy tettem inkább, mintha ott se lennék :/

De előfordult már olyan is, hogy hazaértem az iskolából, azt hittem, éhen halok, épp leültem enni az asztalhoz, mikor hallottam, hogy a telefonom, amit elfelejtettem kivenni a táskámból, csörög az emeleten a szobámban. Gyorsan felrohantam, elintéztem, visszaültem enni, erre elkezdtek hívni a vezetékes telefonon. Felvettem, utána megint visszaültem az asztalhoz, már hót ideg voltam, hogy még enni se tudok leülni, erre hallottam, hogy kopognak az ajtón és akkor már úgy voltam vele, hogy én fel nem állok..

Valamint a postásunknak is viszonylag gyakran nem nyitottam ajtót, mert 99%-ban akkor jött, amikor épp beültem a kádba/elkezdtem zuhanyozni...Fogalmam sincs, hogy csinálta.

Szerintetek ez nagyon gáz?


2018. ápr. 27. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, előfordul, de azért nem árt elővigyázatosnak lenni, mert ha ott áll a kocsid az udvaron, vagy éppen kihallatszik a a TV, az elég kellemetlen lehet... :D
2018. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Anyámat a szomszédunk még be is rektelte, jött a pap szenteli a házat (meg nyilván gyűjteni a pénzt) anyám csendben maradt és nem nyitott ajtót, a pap tovább állt, pár perccel később jött vissza a szomszéddal hogy "Biztos itthon van atyám láttam fent van facebookon" Na akkor nem úsztuk meg az adakozást :D

2018. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is vagyok így néha, pedig felnőtt vagyok és a saját lakásomban élek. Amikor egész nap csak futkostam és végre leülhetek/ ehetek/ zuhanyozhatok, de pont akkor kell valakinek kopognia. Ha tudom, hogy semmi fontosat sem várok, akkor néha hagyom őket kopogni, ha nagyon fontos, akkor úgyis felhív, vagy kopog fél órával később.
2018. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Huhuu, nagyon sokszor.

Pl amikor anyum 6-kor lelép melózni, nekem meg nincs kedvem suliba menni, és az egyik rokon felhív a vezetékes telefonon(pedig amúgy sosincs itthon senki). Ilyenkor ha felvenném lebuknék:D

Vagy amikor véletlenül megrendeltem vmit, amit nm akartam, de már nem tudom visszamondani és jön a kézbesítő, akkor se szoktam, hagyom hadd szirénázzon a kapucsengő:D

Vagy amikor nincs kedvem az idióta haverjaim,hoz, mert kivagyok a nap miatt, de tudom, hogy jönni fognak, akkor meg telomat átkapcsolom repülő üzemmódba, a kapucsnegőt meg nem veszem fel és következő találkozásnál mentegetőzök, hogy fontos dolog közbejött, miközben otthon feküdtem:D

2018. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyámék otthon egy kapcsolót szereltek fel a csengőre, amit ha lenyomtunk akkor nem csengett.


Gyakran ha lefeküdtek aludni délután, akkor lenyomták, ne keltse fel őket senki. Hozzátenném, ha bárki jött akkor a kutya ugatott és ment a kapunak szóval elég értelmetlen volt.


Olyan is megesett, hogy látták ahogy jön valaki és mondták, hogy "menj kapcsold le a csengőt". Ennek mondjuk a mai napig nem értem mi haszna volt, tekintve hogy alapból csak mi halljuk a házban. Tehát ez egyfajta "ha nem hallom akkor nincs ott" agymenés volt :D


De nekem is volt ilyen, direkt le volt nyomva a villany, vagy leengedve a redőny, vagy csak nem volt kedvem kimenni. Bár néha tényleg gáz, hogy anyám mondja "nincs itthon" a haveromnak az meg éppen felnéz rám és látja ahogy bámulok ki az ablak sarkából :D


Olyan is volt, hogy albérletbe jött kéményseprő ellenőrizni. Nekünk meg le volt cserélve a kazán. Lakótársam, aki egyben a tulaj is, kérte hogy ne engedjem be őket, majd ő beszél velük ha hazajön. A kéményseprő pedig először csengetett...majd megint és megint. Majd elkezdett kopogni. Elment, visszajött, végén már úgy verte az ajtót, hogy majdnem felálltam és kimentem leordítani a fejét hogy nincs senki itthon :D

2018. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugtató, hogy nem csak nekem nincs néha kedvem az emberekhez :D

Már kezdtem azt hinni, velem van valami baj, mert a szüleim olyanok, hogy ha hajnali 1-kor kezd el valaki hívogatni minket a vezetékesen, akkor is képesek kiugrani az ágyból és felvenni, meg még a kádból is felállnak, ha kopog valaki az ajtón ._.

2018. ápr. 27. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen csinálom ezt. 14l Sztem nem gáz :D
2018. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!