Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti aludtatok már meghívásra...

Ti aludtatok már meghívásra valahol ismerős barát osztálytárs?

Figyelt kérdés

Csak meglepődtem amikor egyik családtagunk takony kamasz kölke 15 éves és hol itt alszik hol ott barátnő osztálytárs buli után stb.

Én meg itt vagyok 23 évesen és én még soha sehol.

Nem arról van szó hogy hívnak ide oda, és nem megyek, hanem arról h a kutya se hívott még sehova.

Azért érdekes valaki már 15 évesen azt se tudja melyik meghívásnak tegyen eleget, más meg... más meg nem.


2018. ápr. 30. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Féltékenység? :D Tudod ha olyan barátaid vannak akkor csak megmondod hogy te ott alszol. Mellesleg 23 évesen illik már nem ilyen röhejesen gyerekes dolgokkal foglalkozni.


15 évesen máshol alszik jó ég kit érdekel? Én is 18 voltam mikor elkezdtem kimászkálni.

2018. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Tudod ha olyan barátaid vannak akkor csak megmondod hogy te ott alszol. "


Hát én ilyet sose mondanék ha agyonvernek se.

Hogy én tukmáljam magam másra?

Amíg nem hívnak engem kifejezetten addig nincs miről beszélni.

Majd még tukmáljam magam és a hátam mögött azt halljam ez a hülye minek jött ide? Na nem.

2018. ápr. 30. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Hát felőlem. Én spec ilyen vagyok, és a közeli barátaim akikkel eljátszom szeretik, nem szólnak nincs bajuk vele.


Sőt, ha nem maradok akkor jön a "máris mész?" "Nem maradsz?" Ha te nem ilyen vagy akkor csak hisztizz csendben és ne tegyél érte semmit, sőt, legyen negatív véleményed másokról. Ha ez segít, ahelyett hogy nyíltan közölnéd hogy van igényed ilyesmire.


#1

2018. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Egynevtelenlanyka válasza:
Öhm én már aludtam a barátnőmnél.Úgy hogy ő kéri és ugy is hogy megkerdeztem hogy átmehetek e. Nyilván nem rontok be csak úgy hozzájuk.
2018. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

A fiam már "takony 7 évesen" is ott aludt a barátjánál. Úristen, most mi lesz...

Kamaszkoromban én is hol itt aludtam, hol ott, tök jó volt.

2018. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

" és ne tegyél érte semmit, sőt, legyen negatív véleményed másokról"


Hát mit teygek? Tukmáljam magam nem aludhatok nálad? Kösz nem.

Nem csinálok barmot magamból. Úgyse mondana senki igent, vagy ha mégis csak udvariasságból protokollból.

2018. ápr. 30. 21:11
 7/16 A kérdező kommentje:

"A fiam már "takony 7 évesen" is ott aludt a barátjánál. Úristen, most mi lesz... "


Majd félrekúr egy csajjal és 9 hónappal később meglátod mi lesz.

2018. ápr. 30. 21:12
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Te mekkora egy balek vagy :D

Gyerekként tök alap volt, utána középsuliban bulik után megint, most meg sokszor ha megyünk grillezni egymáshoz, gyakran ott alszunk egymásnál :D

2018. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha nincs olyan haverod vagy tesód akinél bármikor ott aludhatsz vagy akár egy nehéz helyzet után ott is lakhatsz egy darabig,akkor nagyon sajnállak.
2018. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Én csak annyit tudok erre mondani, hogy a stílusodból ítélve nem csoda, hogy soha senki nem hívott magához :)

Nem irigykedni kell másokra, hanem megtalálni a hibát magadban. Az még előrébb is visz.

2018. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!