Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem hívtak el?

Miért nem hívtak el?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem ami elég jól sikerült ahoz, hogy egyetemre menjek. A szülővárosomban jártam ki a középiskolát és azt hittem jóban vagyok mára volt osztály társaimmal.Szokás volt nálunk, hogy 9. osztálytól kezdve minden nyár végén elmentünk vízpartra közösen 2-3 napra. Tavaly is volt nagyon jól éreztem magam és szerintem a többiek is. Mostanában viszont nem is tartjuk a kapcsolatot mivel én egyetemre járok ők pedig OKJ-s képzésre a rég iskolánkba. Én próbálok beszélni velük legalább facebook-on de csak kitérő válaszokat kapok pl. "ja" "aha" "én is" "semmi". Most tudtam meg egyik ismerősömtől, hogy ők az idei évre is megszerveztek mindent ugyanúgy csak nélkülem a hátam mögött. Értem én, hogy ők tudják kivel akarnak menni de nekem akkor is nagyon rosszul esett.

2016. jan. 24. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiestél a körből, mert nem vagy napi szinten velük. Ne sajnáld, nem voltak igazán barátaid.
2016. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Egyoldalú barátság.

Szerintem mindenkinek az életében megesik legalább egy ilyen tapasztalat.

Nekem is ugyanigy volt, ahogy te leirod, én kis naiv azt hittem hogy suli után is jó barátok leszünk. Az én esetem annyival viccesebb, hogy már az utcán sem köszön rám (pedig a múltban hányzsor ültünk össze közös filmezésekre, mentünk városnapokra, mentünk ki csavarogni).


Sok ember nem értékeli azt aki akkor mellette van, vagy vágyik az új barátságokra, amikből automatikusan lemorzsolódik a régi.


Én próbáltam ez ellen tenni, de nem volt kinek, mivel borzasztóan egy oldalú volt.

Ugyanolyan sablonos válaszokat kaptam mint te.


Azt mondják hogy sulis barátságok nem igazán élik túl a távokat, sőt, engem egy 5 éves barátság vert át a múlt hónapban.

Hát nem gondoltam volna, de ez van.


Amúgy ha téged véletlenül sem tervetek bele, oka van.

Nagyon sajnálom, de azt kell mondjam, ezt a társaságot (vagy azt aki nem akarta hogy ott legyél) el kell engedd.

VISZONT akivel úgy érzed értelme van foglalkozni, azzal ápold a kapcsolatod!

2016. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rengeteg barátból csak 2 maradt meg nekem, akikkel ha nem is napi szinten de tartom a kapcsolatot. Nagyon hiányzik egy igazi klasszikus értelembe vett barát, de tudom és elfogadom, hogy ilyen már nem lesz. Mindenki felnőtt, dolgozik, családot alapít stb. Szerencsére nagyon jófej munkatársaim vannak, többnyire ők töltik be a korábbi barátok helyét és szerepét, de ez azért mégse ugyan az.
2016. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Klasszikus értelemben vett barát? Mit értesz ez alatt?
2016. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
irigyek
2017. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!