Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már megbántam. Hogyan tovább?

Már megbántam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az év elején jött egy új lány az osztályunkba. Ő nem az a dúsgazdag családokból származó lány, aki csak hisztizik picit anyucinak, már kapja is a legújabb iphoneot. Na szóval szegény családból van, nemrég költöztek ide a környékre. Az újakat, szegényeket mint a mai fiatalságban szokás, ki kel közösíteni, mert az nagyon menő. Hát sajnos én is követtem az osztálytársaim példáját, és én is sokat bántottam őt. Sokszor láttam őt sírni is emiatt, de már szégyeltem magam odamenni hozzá. Ez még a mai napig tart.


Nemrég elkezdtünk chatelni facebookon, én írtam rá először, "Szia" ő visszaírt egyből:

"Szia kerlek ne bants en nemakarok semi rosszat toletek en csak baratkozni szeretem volna de mivel en szegenyeb vagyok mar nemkel de nem baj nem haragszok ratok.es a lopott penzt is visza fogom fizetni csak ne bantsatok kerlek" (A lopott pénzről csak annyit, hogy véletlenül otthagytam az asztalon 1000 forintot, és mire észrevettem az már természetesen nem volt ott) Ez volt Úgy KB 1 hónappal ezelőt. Szóval bocsánatot kértem tőle (facebookon) és mondtam neki hogy azt a 1000 forintot nyugottan megtarthatja, hisz neki sokkal nagyob szügsége van rá. Ez történt úgy KB Kedden, vagy szerdán? nem is tudom. mikor volt másodika? :DD Mivel az utóbbi 2 hétben nem voltam suliba, mert beteg voltam, ezért nagyon össze-vissza vannak a napok számomra.de nem ez a lényeg.

Tehát elkezdtünk beszélgetni, minden nap chatelünk több óra hosszát, de holnap van a nagy nap: Találkozás. Nagyon félek a holnapi naptól! Még nem vagyok felkészülve erre! Nagyon szégyelem magam mind azért amit tettem vele eddig! Amúgy szép, kedves is meg minden, egy légynek sem tudna ártani! :)

Hogyan vészeljem át a holnapi napot? Vmi ötlet?



2017. máj. 7. 15:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell izgulni.

Ha eddig teljesen jól irogattatotk, akkor semmi problémát nem látok, talán, vagy inkább biztos, hogy örülni fog, hogy személyesen is beszéltek majd.

2017. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell izgulni! Beszelgess vele biztos fog örülni hogy valaki nem bantja. Ja ès ha valakik bántják akkor vèd meg őt.
2017. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Természetesen a mai naptól (hogy pontosabb legyek a holnapi naptól) amiben csak tudok, abban segítek neki!
2017. máj. 7. 16:20
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mèg a 2. vagyok. Amúgy hogy lehetnek ilyen bunkök az osztálytarsaid egy szegenyebb lannyal?? Egytol egyig pocs az osszes. Nem tehet rola hogy nincs annyi penzuk. Anelkul hogy megismernek egybol megvan a velemenyuk rola.
2017. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy szokás kiközösíteni valakit aki szegény, meg ezt így kell? Nem is tudtam hogy a te osztályodba mindenki dolgozik és a saját erejéből gazdagodott meg. ha ez nem így van, akkor a szüleitek gazdagok, ti csóró kis semmik vagytok, akik semmit nem tettek még le az asztalra. Hányok a fajtátoktól. Gondolj bele mit érzett az a szegény lány..ja nem bocsi a ti korosztályotokban gondolkodni nem menő...de nem baj, majd visszakapjátok ti ezt az élettől:-)
2017. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk azért ő is elbaxta, hogy ellopta a pénzt. Erre nem mentség az se h szegény.
2017. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod hogy ő lopta el? Lehet valamelyik hipergazdag osztálytársad bővítette a családi vagyont vele.
2017. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Igen ellopta a penzt. De o gondolom etelre italra vagy vqlqmi ertelmesre koltotte mert neki nem adatik meg az ami mas embereknek hogy akarmikor vegyen valamit maganak. Nagy bunkosag volt kikozositeni akarki akarmit mond
2017. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Bunkóság volt, igen, tudom, igen, H:lye voltam.


Az 1000 forintot ő lopta el, rá pár nappal az eset után bevallotta.

Gondolom az összes "spanom" (osztálytársam)-nak iphone, vagy felső kategóriás telója van, ezen kívül drága ruhákban mászkálnak. Jó, nekem se a legrosszabb telefonom van bevallom (galaxy s6), és én is elég drága cuccokban vagyok. De szeretnék megváltozni! És igen belegondoltam hogy milyen lehetett neki, mert mesélt a családjáról.

2017. máj. 7. 16:50
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem rossz arány, cca. 30 fős osztályból csak egy szegény, többinek meg iphone. Lehet mégse olyan szar ez az Orbán-kormány?
2017. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!