Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti aludtatok már meghívásra...

Ti aludtatok már meghívásra valahol ismerős barát osztálytárs?

Figyelt kérdés

Csak meglepődtem amikor egyik családtagunk takony kamasz kölke 15 éves és hol itt alszik hol ott barátnő osztálytárs buli után stb.

Én meg itt vagyok 23 évesen és én még soha sehol.

Nem arról van szó hogy hívnak ide oda, és nem megyek, hanem arról h a kutya se hívott még sehova.

Azért érdekes valaki már 15 évesen azt se tudja melyik meghívásnak tegyen eleget, más meg... más meg nem.


2018. ápr. 30. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ééés? Ez olyan furcsa? Vagy nagy dolog?

Sok éve megyek akár egy hétre is aludni a barátnőmhöz és ő is jön hozzánk.

Bejelenti, hogy jön ettől addig és kész. Ha nem jó a dátum, akkor nézünk másikat.

Kár, hogy nem vagy ilyen szinten egyik barátságodban sem..

2018. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Úristen mekkora csicskagyerek. Nem csoda hogy ekkora vesztes vagy, ha ennyi idősen még itt tartasz és 14 meg 7 évesekre teszel féltékeny rosszindulatú megjegyzéseket. Barátkozz emberekkel te nyomorult, ahelyett hogy itt vered a farkad, aztán hívj meg valakit hozzád. Persze azért meg kéne mozdulni..so sad :(
2018. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Már kisiskolás koromban is aludtam barátnőknél és ők is aludtak nálam. Aztán gimiben meg szinte minden hétvégés program volt, az egyetemi kolis évek meg felértek egy nagy pizsi partival. Akkor is volt, hogy valamelyik barátnőmmel hazamentem a családjához és velem is jöttek haza.

Mivel csomó barátnőt már egyetemen ismertem meg és mindenki az ország más-más pontjából származik, ezért a mai napig, 28 évesen is 1-1 hétvégéket máshol töltünk, csak mostmár ketten a párommal. Avagy nálunk is rendszeresen vannak vendégek. Nincs ezzel semmi gond, szeretjük ezt az életformát és szerintem ez abszolút normális. Jelen pillanat babát várok, de ez abszolút nem gátol a dologban, sőt... örülni fogok ha jönnek baba mellett is, még ha mi kicsit kevésbé is leszünk mozgékonyak. Nem a tipikus vendéket, nem riadnak vissza az ágynemű felhúzástól, vagy a hűtőbe nyúlkálástól, ha éhesek.

A beszélgetés általában így zajlik:

Én: Olyan régen láttalak már titeket, meglátogathatnátok.

Ő: Végülis valamelyik hétvégén lehet róla szó, nektek mikor jó?

Én: Két hét múlva?

Ő: Oké.

Majd két hét múlva megjelennek.

Vagy fordítva.

2018. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, de elég ritkán van ilyen
2018. máj. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én tavaly, 19 évesen aludtam életemben először és eddig utoljára valamelyik barátnőmnél.

De még így is azt gondolom, hogy szánalmas vagy :D Ezen vergődni, te jó isten..Ennyire nincs életed, hogy azzal vagy elfoglalva, hogy az ismerősöd 15 éves gyereke mikor melyik haverjánál alszik? Egyáltalán ez miért baj? Vagy talán féltékeny vagy arra a "takony" 15 éves kissrácra, hogy van barátnője és engedik ott aludni őket egymásnál a szüleik? Szerinted jobb lenne, ha tiltanák őket egymástól és mondjuk a szexuális életüket nem a saját hálószobáikban, hanem mondjuk egy bevásárlóközpont budijában élnék?

Egyetértek az egyik korábbi válaszolóval, a stílusod alapján nem is csoda, hogy senki nem akar behívni a házába.

2018. máj. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt egy gyerekkori jó barátom, 14 évesen aludtam náluk először. Kétszintes lakása volt a szüleinek, a fenti szintent nem használták, hanem kiadták. Mi megkaptuk egy hétre az egész szintet :)
2018. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!