Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek milyen társasági élete van?

Kinek milyen társasági élete van?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 07:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem szar.
2018. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére elmondhatom magamról, hogy vannak barátaim, viszont mióta felnőttünk, és egyik részüket lefoglalja a munka, másik részüket az egyetem, harmadik részük pedig már családalapításra készül, azóta sokkal-sokkal ritkábban tudok velük találkozni. És ezek a találkozók is ledegradálódtak egy-egy kávézásra, sörözésre.

Összesen két embert tudok mondani, akik (csúnya szóval élve) "mindig kéznél vannak", és még ma is gyakran tudok velük random bandázni, moziba járni, billiárdozni, stb.

Mindenesetre hiányoznak azok az idők, amikor még a többiekkel összekötött minket a suli, és a napjaink nagy részét együtt töltöttük. Sajnálom, hogy ezt akkoriban még túl természetesnek vettem, nem gondoltam volna, hogy idővel ennyire vissza fogom sírni azokat az éveket.

24/F

2018. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!