Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Maradi lennék ha egy lány...

Maradi lennék ha egy lány teljesen nyílt ismerkedési kísérletét lepattintottam? Egy lány ne fusson már így egy fiú után nem?

Figyelt kérdés

Maradi lennék 20 évesen?


Balatoni strand, 30 fok, fekszem a parton a törülközőn, a strandon vannak ugyan, de azért bőven akad szabad hely. Bőven.

És akkor egyszer csak egy totál idegen csaj (ránézésre kb egykorú) odajön , de pont oda mellém.

SZabad itt a hely kérdi? És elkezdi letenni a cuccát pont mellém, de 5 cm-re mellém, meg se várva a választ. Én meg körbenézek és mondom hát ööö csomó hely van másutt is.

Erre rám néz odaveti bunkó és nagy duzzogva elvonul.

Most ez ugye ismerkedni akart, nem kérdés. Mi mást akart volna.

Én vagyok maradi hogy ez nekem így egy kicsit meredek, „csöppet“ erőszakos?

Egy lány ne nyomuljon már így! Legalábbis nálam ne.


2018. máj. 5. 19:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Várom a teljes personal profile-t....
2018. máj. 5. 20:14
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Én se szeretem ha valaki erőszakosan benyomul az aurámba, ezért nem is akarnék így ismerkedni. Hozzáteszem én lány vagyok. Egyébként szerintem ma már bármelyik nem kezdeményhezhet, de megértem miért nem tetszett a taktikája.
2018. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Párszor olvastam már a kérdező ehhez hasonló kamu lepattints kérdéseit...
2018. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom, neked nagy baj van a fejedben, kérdező. Igazából eszméletlen kedves voltál, hogy a lányt nem tetted ki ennek a fellengzős semminek, amit te személyiségnek nevezel, szóval máskor is így tegyél.
2018. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ez terelőduma, mellébeszélés, egy semmi.

Mert MIÉRT IS?

Na erre kérek választ.

Aláírok bármit HA ÉRVEK és MAGYARÁZAT.

Anélkül ez semmi egy nulla.



"Jézusom, neked nagy baj van a fejedben, kérdező. Igazából eszméletlen kedves voltál, hogy a lányt nem tetted ki ennek a fellengzős semminek, amit te személyiségnek nevezel, szóval máskor is így tegyél.

"

2018. máj. 5. 20:34
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Olyan vicces, hogy máskor pont arról panaszkodnak a férfiak, hogy a lányok miért nem kezdeményeznek. XD Erre jön egy ilyen.


Igen, lehet, hogy a lány egy kicsit nyomulós volt, de te meg bunkó voltál. De ne aggódj, szerintem a lány nem bánja, hogy nem ismerhetett meg téged.


Én elég nyílt vagyok, ha egy szimpatikus fiú (én lány vagyok), ült le volna mellém, én ismerkedtem volna, de ha sem lettem volna ilyen.


Ez nem maradiság. Ez ridegség, esetleg illetlenség.

2018. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"

Ez nem maradiság. Ez ridegség, esetleg illetlenség."


Fel nem fogom mi az illetlenség abban ha egy vadidegen liba ráül a fejemre én meg felhívom a figyelmét hogy tán húzzon már arrébb csomó hely van.

Hogy ebben mi az illetlenség fel nem fogom, ha még 1x élek akkor se.

Miért mit kellett volna mondanom? MIt?

Hogy persze gyere csak örömmel veszem??

Ezt?


de hát ez meg hazugság ugye..... de az jobb lett volna?

HM?

Nem illetlen csak épp hazugság?

Na melyik akkor?

2018. máj. 5. 22:17
 18/22 anonim ***** válasza:

De ha ezt egy férfi csinálta volna, akkor meg mekkora suttyó, erőszakoskodó bunkó, mi?

Nőknek lehet....

Velem is volt ilyen, sőt, durvábban, kb 10-15 éve feküdtem a füvön, törülközőn, erre mellémfekszik két csaj, de a környékemen nem volt senki, erre nekiálltak topplesezni, elkezdtek gyűlögetni az emberek, és jöttek a beszólások, mekkora paraszt vagyok, hogy odafeküdtem a nudizó csajok közé...

Igen, van az a helyzet, amikor egy pasas sem akar ismerkedni, mert van valakije, és a nők is pont ugyanúgy tudnak zaklatni.

Csak hát az olyan kis megengedett, meg én vagyok a bunkó, ha visszautasítom.

2018. máj. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled kérdező. Akárki akármit mond, szerintem szánalmas, ha egy csaj kezdi becserkészni a pasikat, ráadásul ilyen erőszakosan, ellentmondást nem tűrve. Hiszen még a válaszodat sem várta meg, gondolom különösebben kedves sem volt.. Gáz, nagyon. 26/N
2018. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Az emeberek soga nem fogják felfogni, hogy ahámy ember annyi vélemény?


Szerintem maradi voltál btw.

2018. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!