Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Maradi lennék ha egy lány...

Maradi lennék ha egy lány teljesen nyílt ismerkedési kísérletét lepattintottam? Egy lány ne fusson már így egy fiú után nem?

Figyelt kérdés

Maradi lennék 20 évesen?


Balatoni strand, 30 fok, fekszem a parton a törülközőn, a strandon vannak ugyan, de azért bőven akad szabad hely. Bőven.

És akkor egyszer csak egy totál idegen csaj (ránézésre kb egykorú) odajön , de pont oda mellém.

SZabad itt a hely kérdi? És elkezdi letenni a cuccát pont mellém, de 5 cm-re mellém, meg se várva a választ. Én meg körbenézek és mondom hát ööö csomó hely van másutt is.

Erre rám néz odaveti bunkó és nagy duzzogva elvonul.

Most ez ugye ismerkedni akart, nem kérdés. Mi mást akart volna.

Én vagyok maradi hogy ez nekem így egy kicsit meredek, „csöppet“ erőszakos?

Egy lány ne nyomuljon már így! Legalábbis nálam ne.


2018. máj. 5. 19:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hol van ez a strand áruljátok már el? Komolyan kipróbálom hátha mellém fekszik egy jó csaj. :D
2020. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus neked, akkor kedves vagy vele, ha nem, akkor udvariasan elutasító. De ha csak azért nem szimpatikus, mert elképzelhető hogy kedve lett volna beszélgetni veled a strandon, számodra ismeretlen okból, akkor elég tekintélyelvű hülye vagy, jó hogy megkímélted magadtól a lányt.
2020. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!