Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt az élet a 90'-2000...

Milyen volt az élet a 90'-2000-es évekeben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok igazából milyen volt akkoriban az élet, mit csinaltak szabadidejükben az emberek hiszen nem volt (nagyon) se számítógép se mobil. Milyen volt fiatalnak lenni. Igazából bármi érdekel.
2018. máj. 5. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal jobb mint most. Bár visszamehetnék..
2018. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Monitor meg érintő képernyő helyett tv-t bámultak az emberek, sokan szebbre emlékeznek szerintem mint ami valójában volt, talán annyi hogy a fiatalok tényleg többet mozogtak, kb ennyiben volt jobb, amúgy meg rosszabb volt a szolgáltató ipar, a szórakoztató ipar, rosszabb volt a közlekedés (hihetetlen de igaz :D), az információ szerzés is sokkal problémásabb volt kiterjedt internet nélkül, sokan nem szeretik a mai modern világot, én azok egyike vagyok aki örül a fejlődésnek.
2018. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is az idő sok mindent megszépít

meghát a demokrácia is csak kibontakozóban volt...

2018. máj. 5. 21:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Újságokat olvastam és gyűjtöttem is őket (popcorn, százxszép, Im, Világ Ifjúság,Bravo,meg ilyenek). Voltak ezekben levelezőtárs keresők, leveleztem. Rádiót hallgattam, tökre szerettem a kívánságműsorokat. Péntekenként a Komjátié volt a legjobb. Vettem egy csomó üres kazettát mindig és vettem fel a jó zenéket. Suliba jártam, tanultam, randevúztam, meg ilyenek.
2018. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Így van, éjszakákat játszottunk a számítógépen. [link]

Volt kvarcjáték is. [link]

Meg a nintendo [link]

Semmivel sem volt jobb mint most, én azért vagyok csalódott mert gyorsabb fejlődést vártam. Kirándulni, beszélgetni, olvasni meg ugyanúgy lehet most is mint ahogy 100 éve is... nem ezeken múlik mitől jobb. Megőrűltem volna, ha írógépen kellett volna dolgozatokat beadnom. :D És alig vártam, hogy otthon is legyen végre net. A nagy, közös termekbe kellett járnom hozzá nyitvatartási időkben, most meg kivagyok ha 5 percig nincs net. A tömegközlekedés... épp láttam a buszmegállóban egy volán reklámot "járja be velünk Európát" szlogennel. Arra gondoltam, előbb nem ártana ha egyik városból a másikba tudnának vinni rendesen.

2018. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tv-ben a Vivát (német) néztem és a Music Tv-t, VHS-re vettem a kedvenc klipjeimet, meg a kedvenc énekeseim, együtteseim egész napját, amit a tv csatorna nekik szentelt. Németekkel, Hollandokkal leveleztem, képeket csereberéltünk a kedvenceinkről, FB-t küldözgettünk egymásnak *
2018. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! és hány évesen randevúztak dúrván nagy átlagban a fiatalok akkoriban is ágyba lehetett vinni a lányokag egy házibuliban?
2018. máj. 5. 21:38
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát

legalább már nem azt hall "mennyivel jobb volt annó.." egykevés fogalmam lett róla milyen volt az élet

2018. máj. 5. 21:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
5: Igazad van, ki felejtettem, volt egy tv-re köthető játékkonzolunk is :D Rengeteget játszottam, Márió és Luigi, Adventure island, stb. stb..
2018. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, és az miért fáj neked, ha azt hallod, hogy jobb volt annó?

Igen, jobb volt, megkockáztatom, emiatt a rohadt internet miatt, meg a bzitelefonok miatt jön majd egy újabb világégés.

Megutálják egymást az emberek, ellentétek nők, és férfiak között, kismillió agyament eszmét reklámoznak, stb.

Beteg egy világ a mai, és csak rosszabb lesz.

2018. máj. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!