Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk/lányok ti mennyit netezte...

Fiúk/lányok ti mennyit neteztek egy nap?

Figyelt kérdés
18-20 korosztályra vagyok kíváncsi.
2018. máj. 8. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Legalább napi 10 órát töltök a gép előtt, mivel szoftverfejlesztő vagyok, viszont ebből csak netezni... hát, 5-6 óra.
2018. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Összesen kb 2-3 órát egy nap, de nem mindig szórakozásra használom, sulis dolgokhoz is kell.

18/L

2018. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mádár0218 ***** válasza:

Ha nincs épp meló mert kevés ember jön be a bárba akkor olyan 5 órát telefonon és otthon 4 órát gépen ha nem dolgozom akkor 12-15 órát otthon gépen


19/F


(Megjegyzném járok el haverokkal és van életem is)


Megjegyzném

2018. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-4 órát, de ebben benne van az is hogy filmet nézek a neten. Facebook meg társai nem köt le egyébként. Inkább videókat nézegetek de azt is azért, hogy ihletet merítsek a hobbimhoz.
2018. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Értjük madár, tehát bárban dolgozol..ez most kérdés szempontjából baromi fontos volt..:D
2018. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3_4 órát max . A gépen kivül is van élet
2018. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos többet a kelleténél. Napi 5-6 órát is akár...
2018. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy felkeléstől lefekvésig az az olyan 18 órát pl.: ekkor ha pont nem gépezek valamit hallgatok youtuberól, audible könyvet vagy valamilyen podcastot akár edzés közben is.


Van olyan, hogy csak 1-2 órát, mert egénapos olyan elfoglaltságom van ami mellet nem tudok vagy nem akarok, de többnyire kb 10 órát.


Szoftverfejlesztőnek tanulok ... és nem szoktam játszani a gépemen. Ez

az idő többnyire olvasásra, programozásra és a vele járó internetes kutatásra, tanulásra, filmek és videók nézésére, podcastok, rádiók, audiókönyvet hallgatására, chatelésre, emailozásra és ahogy látod fórumon lógásra megy el.

2018. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Vagyok. Mindezt nem mindig számítógép előtt csinálom. 10GBos net előfizetésem van a telefonomon, azt is elég durván használom akárhova megyek...
2018. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8# Vagyok :) Elfelejtettem le írni, hogy 20 éves fiú vagyok. (Bocsi a 3 kommentért)
2018. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!