Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, nők! Keveredtetek már...

Lányok, nők! Keveredtetek már verekedésbe? Mi miatt lett az a verekedés?

Figyelt kérdés

Nekem van egy történetem,de igaz,hogy nem az a hagyományos értelemben vehető verekedés. Tetszett nekem egy férfi,a bökkenő ott volt,hogy egy másik nőnek is tetszett(nem voltak együtt,csak tetszett neki!) . Mikor megtudta a nő,hogy én találkozgatok a férfival,megkeresett,hogy másnap vár itt meg itt,hogy "elszámoljon" velem. Neten olyan nagy volt a szája,és másnap nagyobb szóváltások után úgy felpofoztam,hogy egy jó ideig a kezem nyoma ott volt az arcán. :)


Ui. Azóta együtt vagyok a férfival,és egy nagyon szép párt alkotunk.:)


2018. márc. 24. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Középiskolában az egyik osztalytarsam szerelmes volt egy srácba. A fiú visszautasitotta, viszont irántam érdeklődött és ez részemről is kölcsönös volt. A csaj olyan szinten feltékeny lett, hogy megprobalta megkeseriteni az életem. Hazugsagokat terjesztett rólam, ocsmanyul beszélt sőt orditott velem a baratnoivel együtt minden szünetben. Egyszer elborult az agyam és megteptem meg fel is pofoztam. Értem én, hogy fájt neki és féltekeny volt, de idáig süllyedni...
2018. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Még általános iskolás voltam; úgy 11 éves, mikor egy lány addig piszkált valami apró ok miatt, amíg elegem nem lett, és megtéptük egymást az iskola folyosóján.

Azóta megtanultam a konfliktuskezelés hatásósabb módjait, ő pedig felhagyott a piszkálódással, és a végén még úgy-ahogy barátnők is lettünk..

2018. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Nálam verekedésig nem fajult...

Egy barátnőmmel mentünk haza discoból. Nem messze tőlünk a srác, aki tetszett nekem. Olyanokat mondott a csaj, amit nem akartam, hogy halljon a srác. Hiába kértem, ogy hagyja abba, szövegelt tovább. Hirtelen felnyomtama falra. Ez bőven elég volt, hirtelen se megmozdulni, se megszólallni nem mert.

2018. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vagyok nő, de jóidőre nyomott hagyott bennem, amikor cigány nők megvertek Budapesten egy nagyon szimpatikus, kedves lányt valamiért. Épp jött a troli, dolgoztam, és nagyon kellett rohannom. Pont akkor. Tiszta lelkibeteg lettem, hogy nem segítettem neki. Szegény lány meg ott sírt.

Nem túl jó nézni, ahogy nők verekednek.

Aki nem ilyen közegben nőtt fel, annak egy trauma.

2018. márc. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Én még a középiskolában téptem meg egy rib**cot mert trágárul beszélt az apámrol aki akkor 5 hónapja halt meg 😔
2018. márc. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kiskoromban “verekedos” kislany voltam, de foleg fiukkal. Gimiben nem akartam de megteptem egy lanyt mert ramrontott, hat o szarabbul jart.

Ma mar buddhista szemleleteket vallok :D valtoznak az idok.

2018. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!