Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az a bizonyos Berki Krisztián...

Az a bizonyos Berki Krisztián (focista) és csaja vajon miért ilyen népszerű, amikor semmiféle értéket nem tudnak felmutatni, se nem okosak, se kiemelkedő eredményeik nincsenek?

Figyelt kérdés

Az ugyanis nem eredmény, hogy van neki Porschéja és rózsaszín sportcipője, amit leugutoljára legalábbis a pofánkba tolt az összes híroldal, ha akartuk, ha nem.

Emberek, ébredjetek már - a fenébe is!

Tényleg példakép egy olyan ember, aki a pénzét nem azért kapta, mert tehetséges, és olyat tud, amit a többség nem - az a pénz mellesleg nem is sok, csak a magyar emberekhez képest, akik európai színvonal helyett csak nyomorognak.

Nem az a normális, hogy nyolcvanezret keresel, és irigyled azt a senkit, akit hátulról nyomnak - a nőkkel sem bánik tisztelettel, stílusa sincs, ráadásul szánalmasan elmaradott, mégis milyen szánalmas dolog már azzal dicsekedni, hogy neki van először az országban valami sportcipője - miközben lehet, hogy már száz másiknak is van, akik megrendelték.

Ne vegyétek már be ezt a néphülyítést!

Régen Presser Gábor kaliberű fickók voltak a példaképek, ő az, aki valóban minden elismerést megérdemel, elképesztő tehetség, vagy Czeizel Endre, aki professzor, de nem ezek azok, akiket bármilyen szinten is példaként lehetne állítani.


2014. márc. 30. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert van egy csomó pénzük.
2014. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na de figyelj, az nem érték, hogy valakinek sok a pénze.

Senkit nem tisztelünk azért mert sok a pénze, az nem erény, és nincs meghatározható fogalma, nem téma.

2014. márc. 30. 23:16
 3/9 anonim válasza:
100%

NÉpszerűség egy érdekes dolog... Kicsit gazdasági vonala is van: Kereslet - kínálat

Ha a boltban zöld almát akarsz venni az kereslet. De ha nincs csak piros alma az a kínálat. Kétszer háromszor bemész, zöld alma nincs, csak piros. Hát előbb utóbb ráfanyalodsz, és megveszed a pirosat. Következő alkalommal már nem mész be kétszer háromszor, hanem elsőre megveszed a pirosat, ha látod, hogy még mindig nincs zöld alma. Szép lassan már el is felejted hogy jobban szereted a zöldet, és automatikusan a pirosért fogsz nyúlni, mert azt már ismered, megszoktad. És a végén már akkor sem veszed meg a zöldet, ha véletlenül hoznak...


A média is ilyen. Keresed Presszert, Czeizelt, de sose találod csak az ilyen Berki féléket. Előbb utóbb rászokik az ember, mint a piros almára....


Mit tehetsz? Nem nézel RTL-t, TV2-t, nem veszel Blikket, Story-t, Hot magazint. Ennyi. Helyette leülsz az internet elé, és kikeresed a téged valóban érdeklő híreket Czeizelről, Ha bíros a reklám áradatot, akkor bekapcsolod a Spektrumot.


Ja, és felszegett fejjel büszkén tűröd (mint én) :) , hogy minden ismerősöd sajnálkozva néz rád, hogy te nem tudod ki az a Berki, vagy mi folyik a Villában, vagy ki nyerte a tavalyi Mega-Csiga-Biga-Faktor-Csillag versenyét...

2014. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

így van. sőt, ha már valaki odáig beveszi a dolgot, hogy ezeknek van pénze, az már be lett palizva rendesen. ott van a másik delikvens műsorkollégája jelenleg, a győzike...ott is elég gyorsan kiderült annó, amikor villantott még az rtl-en a lambóval, hogy azt csak a csatorna bérelte...itt is ugyanez megy. minden műsornak van ruházati partnere például, akik tökéletes reklámfelületet látnak abban, ha a szereplőkön jelennek meg a cuccaik, így szponzorálják a műsort. ennyiről van szó. ami pedig egyedi, azt lenyeli a tv2 és kifizeti, hiszen a lényeg az, hogy beszéljenek róla, mert az pénzt generál nekik. ilyenkor jön a teljes meglepetés...elhintenek valami nagyon titkos pletykát, hogy EZ MEG EZ DERÜLT KI ERRŐL!!!!, és közbe ott vannak a háttérben a csatorna dolgos kezei, hogy ez a bulvárhír meggenerálódjon.

az a dolog sem egy nagy dolog valóban, hogy egyedi a cipője itthon. én is rendeltem már ebay-en amerikából olyan cipőt, amit az itthoni forgalmazó nem árul, tehát én is elmondhatom, hogy volt már olyan cipőm, ami az egész országban senkinek nincs. csak tényleg, a buta nézőnek ettől egyből emeli a kezét, hogy "ez igen! nem semmi..."

bár nekem az elmúlt években erősödik egy olyan életfilozófiám, hogy minél több a buta ember, nekem annál nagyobb sikerem lehetne. más kérdés, hogy a gyomrom még nem bírná ki, meg a lelkiismeretem. ezek közül bárkit bármivel be tudnál te is hülyíteni, és innák a szavaid, te meg szétkeresnéd magad az ilyen embereken.

2014. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te is annyira foglalkozol vele, ha már kérdést is kiírsz. Ezeket bírom a legjobban: "a pofánkba nyomják, nem látni mást se" Hát elárulom neked, ha a Tv-ben csak Natgeot,M1-et és még mondjuk Film+-ot nézel soha a büdös életben nem találkozol vele. Ha bulvár oldalakat olvasol akkor meg mit csodálkozol? Jaj Istenem... -.-
2014. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért a natgeo is erősen hajaz afelé, hogy butítsák az embert...mindenféle aranyásó műsor meg mittudomén, és nem is ez a fő vonala a műsornak, hanem a benne lévő szereplők milyen alpári módon tudnak kis hülyeségeken összevitatkozni, meg káromkodni...film+ valóban jó, ha egy héten nem adnák le 3x ugyanazt a filmet, meg ezt úgy rendszeresen, mint például a wasabi, a taxi részek és még sorolhatnám, amik egy évben lemennek 10x náluk legalább. maga a tv a hulladék úgy ahogy van az összes csatornával.
2014. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az édes élet mely egyéb szereplője különb???

Mind a gázsiért szerepel és csinál hülyét magából. Kicsit se megrendezett szituációkat játszanak el...

Mit tudnak a gáspárék, van egyáltalán érettségijük? csak kiabálnak és szitkozódnak, beszélni se tudnak, és mégis kell a népnek, sajnos van aki röhög rajtuk és élvezi a megrendezett jeleneteket.

bárdosi sanyi a legnagyobb csalódás számomra, sportoló létére arcát adta egy ilyen szennybe! kell a pénz én megértem, mondjuk ő próbál egy vállalkozást is beindítani az előzőleg említett famíliával ellentétben, de akkor is, beállt a sorba és lejáratta magát - az én szememben.

és még sorolhatjuk.

berki... csaló... midenki tudja, mindenki köpne rá az arca miatt, mégis képernyőre teszik és elhitetik a néppel, hogy tőle növekszik a nézettség... és a pamela... a modell, hosztesz pamela... jól helyezkedett, hoz egy polgárpukkasztó stílust (ha nő létemre így viselkednék, tuti nem lenne pasim) és eszi a magyar. sőt, még azt is büszkén vállalta a csatorna, hogy a nagy különköltözés ideje alatt a másik műsorba be kellett írni a gyerekkel (milyen szülő ez is - fél éves gyereket mutogatni össze-vissza), mert kíváncsiak rá a nézők... és most ruhaszponzot is kapott...

ennél már csak az lenne "magyarosabb", ha még több agresszió, kiabálás, meztelenség, szex és káromkodás lenne, luxusautók, műnők, fuxok, bankkártyák között... mert így él minden celeb, nemigaz? :D

2014. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 33/6 válasza:
Ne tévézzetek. Nekem tíz évig nem volt tévém, pont ilyenek miatt. Újra van, egy szép nagy, de csak mert filmeket nézni jó rajta, meg playstationözni a gyerekekkel. Csak semmi kereskedelmi és állami televízió. Az egyik förtelem, a másik undorító, mindkettő átver, megvezet.
2020. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 33/6 válasza:

Ha egy darabig nem tévéztek, sok időtök lesz mást csinálni, és ha véletlenül olyan helyen jártok, ahol megy a tévé, fel fog tűnni, hogy mennyire beszippant, ha hagyod.

A büdös kretén berkiről meg ilyenekről így is hallok, hogy nem tévézek. Sajnos.

2020. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!