Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyik ismerősöm állandóan...

Egyik ismerősöm állandóan ígérget, de sosem tartja be. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval ahányszor összefutunk valahol egy másik ismerős által, akkor mindenféléről beszélgetünk. Néha van hogy 5-6-an is vagyunk. De ez a nő meg az élettársa mindenre rálicitál, aztán az egészből nincsen semmi. Szóval szóbajön mondjuk a nyaralás és ha te Balaton partot mondasz, ők a Görög tengerpartot a végén meg a helyi strandig jutnak. Ha tanulásról, karrierről van szó, akkor ők már atyaúristenek lesznek a gyárnál mert megpályáztak valamit/ ajánlottak valamit, közben csak operátorok.Néha meg csak húzzák a szájukat, ha másnak több van. Meg sokszor a nagyzolások hogy "jövőhónapban elkezdem a jogsit, mert én biztos nem fogok gyalogolni" ezt hallgatom már 5 éve... Egyébként tök egyértelmű hogy átlag embernek nincsen pénze luxusnyaralásra meg a dolgok nem jönnek ilyen egyszerűen, ez teljesen érthető, de ők állandóan próbálják bemagyarázni.Egyébként ha luxusnyaralásra nem is de a strandnál többre is futna és jogsira is, csak gyerekszülés meg minden félévben új telefon a hónap végén meg megy a sírás meg a kölcsönkéregetés. Miért ilyenek? Én sem mondom sosem hogy az xy sziget luxusszállodájába megyek, ha nem így van. Vagy hogy vettem egy ferrarit, mert tök egyértelmű hogy nem tudnék jelenleg még gumit se venni rá. Mire jó ez a háttér nélküli átlátszó hazugság?
2018. máj. 14. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen ember van. Nincs kifejlett személyiségük, csak hazudozással tudják magukat a középpontba érezni, így tudják kielégíteni a saját egójukat. Olyan magas szintekre meg nem jut el a tudatuk hogy felfogják hogy ettől nem lesznek többet meg jobbak. Vagy hogy a kutya nem hisz nekik. Én is ismerek ilyen embert.
2018. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme ennyit foglalkozni ilyen emberekkel? Egyszerűen nézz át rajtuk és kész.
2018. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is rengeteg ilyennel találkozok.

Mikor társaságban egyik haverom mesélte hogy talált albérletet, a másik rögtön bemondta hogy neki meg a párjának 2000 négyzetméteres telkük lesz rajta kétemeletes házzal. Azóta is a szülőknél laknak. Ugyan ez a srác félbevágta másik haveromat mikor az az új autóját mesélte, azzal hogy neki R8-as audija lesz. Azóta is egy 93-as swifttel jár. Mi megkaptuk hogy semmit se fogunk elérni a tanulmányainkkal, mert ő a sajátjával amint végez rögtön amerikába szerződtetik. Azóta annyival került ehez közelebb hogy pesttől nyugatabbra költözött...

És igen. Ez a tipikus minimum 3 gyerek és minden évben mindenkinek a legújabb okos telefon hitelre társaság. Utána meg én vagyok beállítva bunkó gazdagnak csak azért mert egy saját lakást, egy saját autót ami nem a banké, és évi kemény 3-4 nap balatoni nyaralást meg bírok engedni magamnak.


Nem tudom miért van ez, de szegények annyit érnek el vele hogy nevetség tárgyai lesznek amint elhagyják a helységet.

2018. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!