Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Szerintetek gáz, ha egy lány megkérdezte tőlem hogy szűz vagyon e? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Buliba megkérdezte tőlem egy lány higy szűz vagyok e mert hogy látta rajtam..smár, meg a viselkedésem miatt. Ugy elszégyelltem magamat .. :/ ilyenkor mit mondjak? Nem mondhatom hogy nem vagyok az...de ebbe a korba ez kiba*ott ciki..

17/f


2018. máj. 15. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mondd azt, hogy "igen, rád vártam, Édes!"
2018. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lanykent tetszik az elso valasza! :D szerintem humoros es meg igaz is, megis a humor miatt bennem marad a ketely, igaz e! Zsenialis :D
2018. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
95%

Szerintem nem ciki, de ha annak érzed nem kell rá válaszolni, ez a te dolgod nem másé.

Én is szűz vagyok és én magamtól elmondtam egy srácnak, mikor többet akart. Teljesen oké volt és tiszteletben tartotta.

Egyébként az elsö válasz nekem is tetszik :D


17/L

2018. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Az a ciki, h te cikinek tartod.
2018. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Qubi válasza:
92%
Egyáltalán nem ciki, sőt, a mai világban te már ritka "különlegességnek" számítasz, amit egy normális lány fel fog ismerni és meg fog becsülni.
2018. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!