Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok a "Hozz...

Ti mit gondoltok a "Hozz Világra Még Egy Magyart Mozgalom" kampányáról?

Figyelt kérdés
Én nem is tudom, hogy mit gondoljak. Igaza is van, meg nem is.

2018. jún. 1. 00:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
31%

Jobb oldali beállítottságúként is kicsit gázra sikerült szerintem.

Másik részről van benne valami. Pár éve volt a neten hasonló, dán kampámy szerűség, (mondjuk az kicsit humorosabb volt), pedig ők elég libsik. Nem tom miért okozott ekkora hisztériát

2018. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
42%

[link]

Itt a link az egyik videóhoz

2018. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne "megmenteni" a magyarságot a kipusztulástól?

Ha nem kell gyerek, akkor nem kell gyerek.

2018. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%
Vicc az egész.
2018. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
59%
😠
2018. jún. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
15%
Nem ismerem, de a neve alapján a jelenlegi és a jövőben fenyegető demográfiai problémák mellett indokoltnak érzem.
2018. jún. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%

Nevezhettek önzőnek, de ha nem akarok gyereket akkor nekem ne mondja meg senki hogy mégis legyen. Majd ha úgy érezzük a párommal akkor lesz.

Amúgy se vagyok nagy nemzeti érzelmű. Csak azért szülni hogy eggyel több magyar legyen számomra a család és az egyén ledegradálásának hangzik. Lehet ha kedves kormányunk inkább az életszínvonal javításán dolgozna a saját zsebük tömése helyett akkor maradnának itt emberek, és szülnének is ide.

2018. jún. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
78%
Budaházy Edda és a testvére, György beálltak azon Fidesz mögé, amelyik teljesen kilátástalanná teszi sok ezer fiatal jövőjét.Egy felelősségteljes ember akkor vállal gyereket, ha van fedél a feje felett, biztos megélhetés és normális légkör, közállapotok. Nem pedig ez a mai katasztrófa, ami körülvesz.
2018. jún. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
69%
Kommunista tempó. Azt hiszik, hogy ha az állam kampányol valamiért, akkor majd az emberek azt fogják tenni. Valójában az ilyen kampány mindig fordítva sül el, lásd mint az iskolásoknak szánt prevenciós kampányok. Hamar gúny tárgyává válik.
2018. jún. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén szólva könnyesre röhögtem magam azon a videón :D

Hosszasan tudnék róla írni, de nem fogok... A lényeg az, hogy nem ilyen bűntudatkeltő kampányvideók fogják segíteni a párok döntését, hogy gyereket vállaljanak, hanem az, ha élhetőbbé tennék az országot, és nem lenne ez a létbizonytalanság. Ha nem kellene úgy élnie az embernek, hogy retteg, hogy gyerekestül az utcára kerül az albérletből, mert lakást vásárolni majd csak 50 éves kora után fog tudni, ha egyáltalán eljut oda.

Ha megtehetné az ember, hogy otthon marad 3 évet a gyerekkel, de nem lehet, mert nem elég még a csed-gyed sem, mert olyan faszán van megalkotva az adórendszer, hogy a munkáltató csak minimálbérre jelenti be az alkalmatottat, a maradékot kézbe adja. De így ugye, a támogatás is jóval kevesebb szülés után, mint a fizu volt. És még sorolhatnám, de nincs értelme.

A lényeg, hogy vicc az egész!

2018. jún. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!