Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a baj velem? Vagy mèg sem...

Mi a baj velem? Vagy mèg sem velem van a baj?

Figyelt kérdés

18 éves “keresztény” srác vagyok

Tele vagyok érzelemekkel ( még nem volt barátnőm,(ezzel is problémáim vannak )) , sok ismerősöm van de eggyiket sem teknitem pl LEGJOBB barátnak ( inkább közeli isemtőseim vannak) . Suliban nagyon visszafogott vagyok és csöndes. Néha vannak elég fura gondolataim ( szexuális és naturalista (kegyeteln, erőszakos)gondolatok

Élénk a fantáziám.Hétköznap szinte mindig fáradt vagyok, viszont ha valami jó történik velem akkor bepörgök mint kisgyerek a csokitól

Alig lehet le állítani .

Mi a baj velem ?



#érzelem #visszahúzódás #ismert #Bipoláris zavar ?
2018. jún. 2. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyerekként nem nyomtak el? Lehet most éled ki, amit ezelötti években kellet, de az is lehet neked még tovább tart, mint az átlagnak.

Inkább most mint 30 évesen :D bár ezt amit gondolsz,csinálsz nem nevezném durvának.

Speciel ilyen korban szerintem normális. Bár lehet itt valaki megfog kövezni, hiszen ez a gyakorikérdések.hu.

2018. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár az erőszakos dolognál kérdés pontosan mi, konkrétan élvezed, hogy elképzeled másokat meggyilkolsz,kegyetlenül megkinzol és élvezed, akár állaton, akár emberen teszed?

Mert az szerintem egyik korban sem normális.

2018. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen általában vannak gyilkolászos gondolataim de nem igazán látszik szeritem rajtam hogy valóbban ezeken jár az eszem .....
2018. jún. 3. 00:17
 4/5 A kérdező kommentje:

Ennek fejében van valam amit mondasz

Mert keresztény családban “nőttem” , növök fel

És ez a gyilkolászás és Jézus nem igazán jön össze

Szüleim kb 11-éves korom után nem igazán figyeltek oda rám , anyagilag támogatnak és szeretnek is

De nem tudom nem igazán tudnak a magánéletemről

2018. jún. 3. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan olyan eseteid vannak, hogy azokat az embereket képzeled el az erőszakos gondolataidban, akik téged bántottak megaláztak, akkor még azt mondom normális. Vagyis így ezt ezen az oldalon nem érdemes leírni, és nem is buzditalak semmire. Csak arra akarok kilyukadni, hogy mindenkinek az életében vannak olyan személyek akiket gyülöltek/nek és legszivesebben kitekernék annak a személynek a nyakát.

Felnött,tini korban egyaránt.

Van egy s más dolog amikor megfordul ez a gondolat az ember fejében de csak dühlevezetés gyanánt.


Ám ha te ártatlan embereken gondolkozol, vagy csak ugy átlagban "hú de jó lenne valakit" na akkor ott valami nevelési,pszichés zavar van.


Nekem is voltak "mocskos" gondolataim, azokkal szemben akik szószerint megaláztak kisiskolás kortól egészen középiskola végéig, és emiatt pokollá tették az életemet. De sosem tenném meg, nem mellesleg az csak egy pillanatnyi állapot, sosem lennék képes rá. Maximum elgáncsolni és kinevetni :D na azt simán.


Az a hond általában a te esetednél van az, hogy a gyerekek elsőnek állatokat kinoznak, azokon az ártatlan lényeken élik ki a vágyaikat, aztán meg elfajul a dolog.


Az is meglepő számomra, hogy nekem extrákat nem adtak meg a szüleim. Voltak, felneveltek (már ha az nevelés hogy mindketten alkoholisták voltak, és sosem kérdeztek semmiröl, anyám eröszakos volt és néha vert is) nem kaptam ugy ajándékokat, nem halmoztak el semmivel. Fejem fölött volt fedél, kaptam normális ételt és ennyi.


És fura hogy vagy te, végülis amit leirtál azok alapján normális gyerekkorod volt, tény érzelmileg nem neveltek meg.


Ha úgy érzed valami nem stimmel, menj nyugodtan pszichológushoz. Egyáltalán nem szégyen, csak Magyarországon hiszik ezt. Sajnos eléggé a zsebbe kell nyúlni, de hátha kiderít valamit.


De te is mélyebben elbeszélgethetsz magaddal, hátha rájössz mi vezetett idáig.


Csak egyre kérlek, ne adj utat a gondolataidnak, hogy azok a valóságban teljesedjenek ki. Se állatokon, se növényeken, se embereken.



Első válaszadó voltam. (Nem vallásos)

2018. jún. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!