Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek beárul anyámnak,...

Szerintetek beárul anyámnak, neketek os rossz az arc memóriátok?

Figyelt kérdés

Nem voltam be ma vizsgázni, mert egy betűt nem tanultam, egész hétvégén beteg voltam, egyetem.

Otthon meg azt mondtam, hogy bejövök vizsgázni...


Gondoltam elmegyek a barátomhoz, erre a buszon egyszer csak megfordul egy nő és a nevemet mondja, de azt hittem, hogy nem is nekem, nem is szóltam semmit. Utána vettem észre, hogy tuti ismer valahonnan, de egész úton gondolkodtam, hogy ki lehet.

Utána megnéutem Facebbokon és 80 %, hogy az alpolgármester asszony, az meg be fog kópni és nekem annyi. De ha más volt, ő is. Még mindig nem tudom, hogy kicsoda lehetett.


2018. jún. 4. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg elfelejtette, hogy latott a buszon. Nem gondolod, hogy ezen ragodik egesz nap, este meg ir anyadnak.
2018. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt amikor azért szólt neki 2 héttel később, hogy mikor szállatm le a buszról úgy köszöntem, hogy "Jó napot helló", mert ott volt a lánya is és a nőnek már csak annyi maradt meg, hogy letegeztem és szóvá tettr. Otthon meg hetekig őrjöngtek miatta.
2018. jún. 4. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem írtad el véletlenül? Egyetem helyett bölcsit akartál írni, nem?
2018. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vicces. Elég annyi neki, hogy "láttam ám a lányodat, mit csinált Hévízen".


Hatalmas baj lesz belőle.

2018. jún. 4. 10:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Tokos gyerek vagy, majd bevallalod a tetteid.
2018. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az nem tűnt fel neked, kérdező, hogy felnőtt vagy???

Még mindig a szüleid terrorizálnak, mint egy szaros kölyköt?

2018. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De mi a fene ez, hogy az alpolgármesterasszony figyel téged?! A környezeted megrekedt a kommunizmusban vagy mi? :D
2018. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez milyen szak?
2018. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Vizsgaidőszak.


Anyám barátnője, úgy.

Igen, szorosabban fognak, mint 16 évesen.

2018. jún. 4. 12:11
 10/12 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha beárul? Amúgy meg épp van elég dolga neki is, te is foglalkozz a sajátoddal.
2018. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!