Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hányszor volt olyan hogy...

Hányszor volt olyan hogy megbántatok egy ivás közbeni beszélgetést?

Figyelt kérdés
Részegen sokkal sebezhetőbbek vagyunk, könnyű olyat mondani, vagy kikényszeríteni belőlünk amit később mások felhasználhatnak ellenünk. (Kivétel persze ha az ivás mindig jó barátok közt zajlik)
2018. jún. 5. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

En ivas kozbeni nevetest bantam meg!

Tobben is voltunk es ugy felnevettem hangosan,mint egy rossz hangos,piaci kofa!

En aki visszahuzodo,csendes...

2018. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem ilyesmire, csak az érzésre, hogy ez vagy az de ciki volt. De igazából 20-on évesen vagy tiniként mit nem érez cikinek az ember? :D


32 évesen már csak mosolygok akkori önmagamon. ;)

2018. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindig. beszéd helyett inkább inni kellett volna
2018. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
soha nem bántam még meg
2018. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az italozós önmagamat, szinte minden beszélgetést megbánok, amit részegen megejtek. Túlzottan kitárulkozó leszek, pedig amúgy zárkózott és gyanakvó vagyok, és olyasmit sem szívesen osztok meg magamról, hogy mi a kedvenc színem.
2018. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha. Alapból nyitott ember vagyok, csak talán a részeg énem hamarabb kimondja a dolgokat.
2018. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még sosem bántam meg, pedig voltak már esetek hogy olyan dolgokat mondtam amiket józanul nem tettem volna. De nekem ez inkább segít mert alapból nem beszélek annyira sokat és nem mindig tudok könnyen megnyílni mások előtt.
2018. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer.

Kezdődő szerelem/járás az előzmény, ittasan belelovalltam magam abba hogy biztos csak kihasznál, arra, hogyan bizonyitson, szinte már agressziven kértem számon ugyan miért nem mutat be a szüleinek és huzza az időt, suttyonban találkozik velem légyottokra, erre bevágott a kocsiba ugy ahogy voltam, "talj" részegen, és elvitt hozzájuk.

Hirtelen elfogyott belőlem a szo megszeppenve ültem a kocsiban, nem akartam kiszállni, erre kihivta az anyját, de jöttek a tesoi is a kocsi köré, és várták hogy kiszálljak(szerintem menni sem tudtam volna egyenesen)

Az volt az utolso hogy ittam

2018. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én ivás közbeni viselkedést bántam meg.... :/
2018. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
@8: huhh, ezt olvasni is szar! Utána mi lett?
2018. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!