Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek arról aki...

Mi a véleményetek arról aki állandóan Ibizán nyaral de? . (többi lent)

Figyelt kérdés
De a csapatbulikon alig lehet rávenni hogy igyon akkor is csak keveset és mindig a háttérben marad és visszafogottan bulizik. Azonban minden évnen Ibizára megy pár haverjéval, ugyanazokkal. Ott nem tudom még hogy bulizik mert most fog csak menni és tavaly még nem ismertem

2018. jún. 6. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Teljesen normális az alapján, amit leírtál, függetlenül attól, hogy bulizik-e Ibizán. Különválasztja a magánéletét a munkától, a munkatársait nem tekinti haverjainak, miért baj ez?
2018. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert semmi értelme a csapatbuliknak, az egy mesterségesen létrehozott társaság persze hogy sokan nem érzik magukat jól.
2018. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Mi közöm van hozzá és neked is miért lenne? Ideje már leszokni a másik szórakozási szokásain való csámcsogásról, amíg nem árt vele senkinek, addig miért érdekel téged?

Mellesleg a barátait megválogathatja az ember, míg a munkatársait nem. Lehet, pont te vagy az egyik, aki miatt nem tud kikapcsolódni a céges bulikon.

2018. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondlom az összeszokott baráti/haveri társaságával sokkal jobban feltud oldódni mint a munkatársaival akiket egy héten 5-6 alkalommal lát szinte minden héten. A barátaival gondolom nem kell annyira odafigyelnie, hogy nehogy valami olyat mondjon valakiről legyen az munkatárs vagy főnök ami negatívan érintheti majd. Velük vannak közös emlékei és közös szokásaik.
2018. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azonban minden évnen Ibizára megy pár haverjéval, ugyanazokkal. Ott nem tudom még hogy bulizik mert most fog csak menni és tavaly még nem ismertem

" Most akkor minden évben megy, vagy most fog csak menni?


Azért mert a köztudatban Ibiza drogos bulihelyként él, rengetegen mennek le simán kikapcsolódni.

2018. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Idén még nem volt, úgy értem, hogy most megy
2018. jún. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!