Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezek mennyire voltak bunkó...

Ezek mennyire voltak bunkó beszólások?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy elég indulatos (de alapjáraton nem túl agresszív), de intelligens és művelt ember vagyok.

Ma másfél órát túlóráztam, így fáradtan estem be a Sparba, hogy gyorsan vegyek valami vacsorára sajtot és felvágottat. A felvágottas pultnál egy fiatal molett csaj állt előttem és 5-6 féle felvágottat kért. Én igyekeztem türelmes lenni (közben mobiloztam), de mikor a végén még a salátákból is kért (ami egy másik pult és sokáig tart még kiszedik), önkéntelenül is beszóltam egy olyat, hogy "Nyugi van már, nem tört még ki a harmadik világháború". Utána ránéztem és mondtam, hogy "de téged elnézve, azt is simán túlélnéd" és nevettem egyet. Erre a csajszi elkezdett b*egolni, amire elkezdtem nevetni, és még a végén hozzátettem, hogy "nem kéne hepciáskodni, mert a végén még téged eszünk meg". :D Szerintem nagyon vicces volt.

Utána a pénztárnál is állok sorba, eltelik vagy 10 perc, erre előttem egy idősebb nő készpénzzel fizet, és vagy fél percen át bíbelődik az aprókkal. Kifizeti, erre még ott lassan pakolászik a szatyroknál, erre megint hirtelen elöntött az ideg, elővettem a Paypass kártyám, mutatom neki, és mondom, hogy "Nézze meg, bankkártya! Odatartom, és bumm már ki is van fizetve. Ez nem varázslat, technológiának hívják (ezt lassan tagoltan, a Csillagkapuból vettem a Daniel Jackson hírnökös jelenetből). Erre mondott valami olyasmit, hogy ezek a mai fiatalok... Én meg visszavágtam, hogy "sietni kéne, lassan indul a szekér". Amint látta még a pénztáros is kicsit elmosolyodott ezen.

Igazából ezen az egész nagyon feldobta a napom, sokkal jobb a kedvem, hogy így ki tudtam ereszteni a gőzt, de kicsit lelkiismeret-furdalásom van, hogy nem bántottam.e meg ezeket az embereket. Szerintem alapvetően ezek inkább frappáns és humoros beszólások voltak, nem beszéltem csúnyán és nem szidtam senkijüket, de azért lehet rosszul esett nekik.


Szerintetek mennyire voltak bunkó beszólások ezek?


2018. jún. 7. 20:22
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
9%

Nem lehet véletlen lopni, de lehet meggondolatlanul nevetni.

Nem értem mi bajotok, nem dícsérte magát lelkiismeretesnek, csak elmondta hogyan érzi az egészet, őszíntén, csak aztán a válaszok hallatára beindult a védekezés, mert több nyugtatásra számított. Igen az első, ha a termetén "nevetett egyet" az tényleg picit durva volt, először azt hittem csak mosolygott, szval ha a csaj érzékeny típus és magáraveszi valamiért, akkor oda kell figyelni hogy viselkedünk, de szerintem még mindig csak magát minősíti a kérdező, hisz testünkhöz muszáj hozzászokni, gyorsan túllépünk. A bunkók nevetségesek, nem kell velük foglalkozni. Néha én is elfelejtem oda rakni angolban a please-t meg could you?-t, amikor a személy csak a munkáját végzi, pedig örömet szerezni akarnak ezzel is. Csak hát nehogy már egy szón múljon, hogy összedől-e a világ, meg ilyen apróságokon. Nem értem a thanks miért nem elég.

Na szóval figyeljünk oda, az apróságokra odafigyelés jókedvet hozhat az emberek mindennapi életébe!

2018. júl. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem érdekel, hogy mit felejtel el az angolban odarakni.

Vélemény kérdezett, kapott! És nem elgondolkodik rajta, hanem továbbra is biztos benne, hogy milyen jópofa volt.

2018. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
54%
Jó elismerem, biztos sok agymenőket nézett
2018. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!