Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell ismerkedni (baráts...

Hogyan kell ismerkedni (barátság, párkapcsolat)?

Figyelt kérdés

Nem, nem egy ketrecben éltem le az elmúlt éveimet, viszont valóban nincsen tapasztalatom ezen a területen. Párom soha nem volt. Ami pedig a barátságot illeti, csak gyerekkori barátaim vannak, akikkel már ovis korunk óta jóban vagyunk, együtt nőttünk fel és szinte mindent együtt éltünk meg stb., emiatt lett ilyen szoros a kapcsolatunk. Ugyanakkor ez szimplán így alakult, tehát nem került különösebb erőfeszítésbe, mert gyerekkorban ez még sokkal egyszerűbb. Szeretem a barátaimat, jó velük lenni stb., viszont más-más városokban tanulunk, különböző szakokon és ez (pl. a távolság vagy az eltérő szabadidő miatt) eléggé megnehezíti a dolgot. Jó lenne, ha rajtuk kívül is lenne olyan a közvetlen környezetemben, akivel tudnék normálisan beszélgetni és nem érezném magam egyedül stb., de valamiért nem tudok mélyebb kapcsolatokat kialakítani és ez a párkapcsolatra, illetve a barátságra is vonatkozik. Alapvetően jól kijövök az emberekkel és a többséggel el tudok beszélgetni, nyitottnak is tartom magam és nem vagyok se bunkó, se az a típus, aki csak magáról beszél vagy ilyesmi, de valamin mindig elcsúszik a dolog és csak felszínes ismerőseim vannak. Már középiskolában is ez volt...olyan emberek mindig vannak körülöttem, akikkel ráköszönünk, rámosolygunk egymásra és váltunk néhány szót, ha összefutunk valahol vagy akikkel eldumálunk az órák között, segítünk egymásnak stb., de ennyi. Olyan nincsen, akivel mondjuk tudnánk közös programokat szervezni vagy komolyabb, személyesebb témákról beszélgetni és nekem ez hiányzik.


Mit ronthatok el? Mi hiányozhat? Hogyan kellene próbálkoznom?


2018. jún. 9. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán ezeket az ismerősöket kellene sürübben keresned, biztos lesz aki szívesen vveszi a közeledésedet, és később már kialakulhat egy mélyebb barátság, de ha valakivel csak akkor beszélsz ha össze találkoztok akkor hogy jutnátok előrrébb?
2018. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!