Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon megbántam, hogy lerésze...

Nagyon megbántam, hogy lerészegedtem, nem csináltam semmit, de akkor is? Nem tudok aludni miatta.

Figyelt kérdés

Kicsit őszintébben beszélgettem, illetve nevetgéltem, meg hasonlók.

Időben hazamentem, viszont akkor is kicsit égettem magam.


Nem tudok aludni, nagyon megbántam az egészet.


2018. jún. 25. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos belőlem is ilyesmiket hoz ki az alkohol, egyből mindenkit szeretek, mindenki a barátom és mindenki megtartja az őszinte szívböljövő gondolataimat. Olyankor mindenkivel lehetek őszinte és minden magánéleti problémát kitárogathatok.. :D De ebből nincs is semmi baj, ha nagyon messzire megyek bocsánatot kérek másnap :D
2018. jún. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"egyből mindenkit szeretek, mindenki a barátom és mindenki megtartja az őszinte szívböljövő gondolataimat"


Vannak részek, amikre nem is emlékszem....


Én tényleg soha többé nem uszom, most is csak azért volt, mert még a többiek táncoltak, én ittam unalmamban.

2018. jún. 25. 02:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mintha agresszív lettel volna.
2018. jún. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A leírásból úgy vélem, még fiatal vagy. Ez is kell a tanuláshoz, fejlődéshez, ne aggódj.


Nem csináltál semmi durván rossz dolgot, szóval nincs miért szégyenkezned, legközelebb meg majd okosabban be fogod tudni lőni, mennyi italnál vannak a határaid.


Ennél még sokkal súlyosabb hibákat is el fogsz követni az életedben, ez semmiség volt :)

2018. jún. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valójában pont az ilyen hülye őszinte, kínos, vicces pillanatokért kell inni. Persze meg lehet bánni, de ha ez nem történt volna, akkor baziunalmas estéd lett volna 😃
2018. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!