Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A baratnom letorolte magat...

A baratnom letorolte magat facebookrol, mert a pasija megkerte ra. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Egy jo baratnom ket honapja osszejott egy fiuval. Szegeny lany nagyon szerelmes, de a fiu folyton veszekszik, csunyan beszel vele, akar elottunk is. Multkor olyan stilusban szolt hozza, mert nem Coca Colat hozott neki a boltbol, hanem valami masik fajtat, hogy azt hittem, felrugom. Konkretan leb@sta a lanyt, hogy teljesen eletkeptelen, meg arra sem jo, hogy megvegyen egy uveg colat, borzasztoan lekezelo volt, es mindezt az utcan, tarsasagban. El nem tudom kepzelni, hogy akkor kettesben hogy beszel vele.

A lany ezutan letorolte magat instagramrol, majd facebookrol is, mondvan, ez "felesleges", meg "fuggoseget okoz a baratja szerint". Akinek egyebkent most is van instagramja, es fbja is. Tudom, hogy nem letszukseglet egyik sem, de elotte a baratnom sokszor megkert, hogy csinaljak rola kepet instara, meg tok boldogan ujsagolta, hogy de jo sminket latott ott. Mondtam neki, hogy de hat regen nagyon szerette, a pasija meg leugatott, hogy en a kozossegi oldalaktol fuggok, es nem mindenkinek ez az elete. Pedig kovet engem, es tudja, hogy szinte sose posztolok, o pedig rendszeresen hasznalja mindkettot.

Ez szerintetek normalis, es csak en latok bele tobbet?


A lany 18, a fiu 22 eves.


2018. jún. 25. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"erre az volt a valasz, hogy az o fiuja tokeletes, csak mi nem latjuk, nem ismerjuk, ne itelkezzunk, rossz napja volt, stb. Szerinte azert mondjuk ezt neki, mert feltekenyek vagyunk a kapcsolatara"


Ezzel védekezik. Aztán a kék-zöld foltjait meg takargatja majd, és ha rákérdeztek azt mondja, hogy elesett.. Ez tipikus áldozati reakció. Nincs a közelben olyan ismerősötök, aki hasonló bántalmazó kapcsolatban volt, de ki tudod törni belőle? Talán egy volt sorstárs a lelkére tudna beszélni.

2018. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon jó barátnő vagy, hogy kiállsz a barátnőd mellett és aggódsz érte. Egyetértek veled, hiszen egy kapcsolat attól válik azzá, hogy mind a két fél egyenlő. A leírtak alapján ez pont az ellenkezője. Szerintem a négy év korkülönbség is jelenthet valamit. Igaz az a mondás is, hogy a szerelem vak, de néha mégis megkell látnunk azt, hogy ez a kapcsolat működni fog-e így vagy sem. Próbáld rávilágítani a barátnődet arra (ne lebeszélni a kapcsolatáról, inkább logikusan gondolkodva), hogy hogyan lehetne ezt a kapcsolatot harmonikussá tenni, hogy mind a két félnek jó legyen. Szerintem a barátnődnek mindenképpen lépnie kell annak érdekében, hogy ne forduljon mégegyszer elő az, hogy kihasználtnak vagy semminek érezze magát. Azt a tanácsot üzenem neki, hogy először is üljön le a barátjával és beszéljék meg, hogy ki mit gondol a kapcsolatáról, kinek mi fáj, miért érzi magát rosszabbnak a másiktól. Remélem tudtam segíteni és minden megfog oldódni.
2018. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőnk is összeszedett egy ilyen faszit, akkor volt az első jel mikor nem engedte velünk bulizni, meg úgy nagyjából sehova. Aztán csak eljött velünk a lány, na aznap este megütötte. Akkor már ő is úgy volt h kell a francnak ez az ember. Aztán csak visszakönyörögte magát, hogy megváltozik stb stb, 1 hét múlva megint sírva hívott a csaj, hogy megint állat lett a pasijából. Utána sokat voltam vele, meg mások is,így nem hagytunk lehetőséget, hogy visszaédesgesse magát a srác.
2018. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%

Valószínűleg a féltékenység miatt kérte meg, hogy törölje le magát a lány. Ebben még nem látok óriási gondot, kicsit megtanulja, hogy milyen az élet ezek nélkül az oldalak nélkül. Úgyis visszajelentkezik majd, később.

Szerintem is az a megoldás, ha nem szóltok most bele, hanem csak akkor, amikor kell. Most még a rózsaszínű homálytól nem lát a barátnőd.Amíg a kémia nagyon erős köztük, addig semmit nem lehet csinálni,legyetek résen és ha kell akkor közbe lépni,fiú barátokkal, szülőkkel. Talán megjön az esze a lánynak hamar.

2018. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!