Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viselkedjek, hogy legyen...

Hogy viselkedjek, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés

Mármint nem barát barát. Osztálytársakkal nem akarok, meg nem is nagyon vannak oda értem. Nem tudom, miért, szerintem nem vagyok csúnya.

Szeretném, ha lenne valaki mellettem, aki szeret és számíthatok rá. Tudom, hogy nem lehet erőltetni, hanem majd jön magától, de én már eléggé szeretnék. Mit csináljak?


2018. júl. 4. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha gondolod írd le privátban, hogy hogyan viselkedsz az emberekkel, mennyi idős vagy, miért érzed úgy hogy neked kéne máshogy viselkedni, stb. Úgy többet tudnék segíteni.
2018. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Mindent megtettél már, most várd a tízezer gyakoris Don Juan-t privátban 10-70 éves korig.
2018. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mesélhetnél kicsit magadról..
2018. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, mit meséljek magamról?
2018. júl. 4. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nem kell aggódnod, előbb vagy utóbb lesz valakid :)
2018. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődési kör mondjuk
2018. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Add magad, légy jókedvű, laza, mosolyogj sokat, járj el társaságba és majd lesz. Ja és ne akard túl görcsösen.
2018. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lesznek itt jelentkezők szép számmal
2018. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!