Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertált személyiséget...

Introvertált személyiséget meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Akinek sikerült, hogyan csinálta? Tapasztalatokat kérek. :)
2018. júl. 10. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszútávon nem lehet, csak átmenetileg hosszabb-rövidebb időre.
2018. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán. De az introvertált személy nem az, aki nem tud emberek közé menni, hanem aki nem akar, mert kellemetlen számára. Ez azonban bármikor felülírható, ahogy bármikor szúrhatsz egy kést a tenyeredbe, ha úgy akarod, annak ellenére, hogy fáj.


Neked kell eldönteni, hogy a nyüzsgés a kellemetlenebb számodra, vagy a magány. Akadályoztatva nem vagy, ez mind rajtad múlik.


Javaslat: Keresd 1 ember társaságát, ne csoportokét. Introvertált embernek sokkal könnyebb általában 1v1 érvényesülni, mint sok ember társaságában.

2018. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is kell. Az aki introvertált olyan és kész. Így kell elfogadni. Nem értem az embereket miért hiszik azt hogy ez olyan valami amit meg kell változtatni..
2018. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, vagy ha igen, csak kis időre és az nagyon megjátszott lesz. Tapasztalat... Én is introvertált vagyok, régen zavart, mert ugye az emberek többsége extrovertált, aki nem érti az introvertáltakat, de most már elfogadom és nem akarok megváltozni. Ha rólad van szó, akkor te is fogadd el magad, fogadd el hogy ilyen vagy.
2018. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!