Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gyűlölnek engem az emberek?

Miért gyűlölnek engem az emberek?

Figyelt kérdés

Általános és középiskolában is ki voltam közösítve.Soha nem voltak barátaim.Ha voltak barátaim,mind csak kihasználtak,csesztettek,az első adandó alkalommal hátbaszúrtak,de volt hogy más barátot találtak és velem nem törődtek többé.Tudnék írni egy hosszú történetet hogy miken mentem keresztül,de úgysem olvasná el senki.

Ha emberi lényhez próbáltam meg közeledni,annak mindig csalódás és fájdalom lett a vége.

Általános iskolás ballagáson senki nem volt hajlandó mellém állni.Volt,aki azt mondta,hogy inkább be sem jön a ballagásra,ha mellettem kell állnia.Még a legjobb barátom sem volt hajlandó mellettem állni.Ő is úgy érezte,hogy gáz velem barátkozni.Itt is hagyott a suli befejeztével.

A gimnáziumban egész végig csesztettek.Az elején ütöttek is.Sokan,főleg lányok éreztetté velem,hogy utálnak,folyton beszóltak,megaláztak.A szalagavató ugyan ez volt,ott sem volt hajlandó senki sem táncolni velem.A tanár összerakott valakivel,de az is közölte,hogy ő nem fog velem táncolni.A korábbi legjobb barátom túrt ki a saját szalagavatómról.

Próbáltam lányokkal ismerkedni Facebookon,de azok is letiltottak.

Soha nem ártottam senkinek,engem mégis mindenki csak bántott.Gyűlölöm az embereket.Már úgy vagyok vele,hogy nem is érdemes senkivel sem barátkozni,az embereket messziről kerülni kell,mert csak ártanak.Az ember alapvetően gonosz



2018. júl. 13. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rossz volt a társaság. Viszont ha mindenki mindenhol utál, annak azért szokott némi alapja is lenni. Lehet el kellene gondolkodnod hogy mi a probléma ami miatt csesztettek.

Az embereket meg ne gyűlöld mert pár ember szemétségéért elég kicsinyes dolog kollektíven mindenkit utálni.

2018. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Persze,biztos bennem van a hiba..Én soha nem ártottam senkinek,mindenkivek normális és jószívű voltam.Mégis ezt kaptam.

Keservesen meg kell fizetniük azért,hogy tönkretették a gyerekkoromat és az egész életemet

2018. júl. 13. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyűlölet elég erős érzelem... Biztos, hogy ebben a helyzetben megfelelően használod!? Maradjunk annyiban, hogy nem gyűlöltek téged, hanem nem érdeklődtek irántad.


Félre ne értsd, nem akarok valótlant állítani, vagy megbántani téged - Azok alapján, amiket leírtál nem lehet, hogy veled IS van valami gond? Ezalatt azt értem, hogy ha egy - például - 20 fős osztály minden egyes tagja elutasít, az egy elég radikális megmozdulás, elég ritka az ilyen eset. Amikor ennyire egy véleményen van a komplett osztály, az elég ritka. Nem lehet, hogy részedről is történt valami, ami ezt okozza? (Hogy nem vagy pl. rosszindulatú, túlságosan különc / félrehúzódó, netán túlsúlyos, vagy bármi, ami ennyire nem tetszik nekik!?)


Ez kizárólag az általad leírtak alapján fogalmazódott meg bennem. Ha valami rosszat mondtam, akkor elnézésed kérem. A rendelkezésre álló információkból nekem ez a következtetés jött le.

2018. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Reagálva az utolsó mondatodra: ez nem igaz. Vannak gonosz, rosszindulatú emberek, de nem mind az! Esetleg gondoltál már arra, hogy benned is leledzik valami hiba, amiért senki nem marad meg melletted? Mert ha tényleg igaz, hogy senki nem volt képes megmaradni melletted, az nem csak az ő hibájuk...
2018. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

“ (Hogy nem vagy pl. rosszindulatú, túlságosan különc / félrehúzódó, netán túlsúlyos, vagy bármi, ami ennyire nem tetszik nekik!?)”


Azon kívül,hogy alacsony vagyok,nincs semmi hibám.Meg kicsit visszahúzódó vagyok.

Ez elég ok arra,hogy bántalmazzanak?Ja igazad van,én vagyok a hibás mindenért,nekem élnem sem lenne szabad,jobb is lenne ha megdöglenék.Köszi szépen

2018. júl. 13. 13:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem a külsőm miatt közösítettek ki, nálad is hasonló gond lehet.
2018. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj a külsőmmel,átlagosan nézek ki.

Szóval ti is azt írjátok,hogy normális,hogy ezt csinálják velem.Ti is gonoszak vagyok.

2018. júl. 13. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy éveken keresztül ezt kellett átélned... Az én helyzetem ugyan fele ennyire nem durva, de tudom milyen érzés egyedül lenni és azt látni, hogy mindenki olyan furcsán néz rád. Ha esetleg van kedved, akkor írj és beszélgethetünk. 17/L
2018. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

Basszus, a válaszaid alapján akár egy 12 éves hisztis pitsa is lehetnél. :D

Olyan pedig nincs hogy valakit egész életében kiközösítettek, viszont minden rendben van vele. Neked kéne megváltoznod hogy beilleszkedhess, mert a világ bizony nem fog, de ha nincs kedved hozzá akkor folytass mindent úgy ahogy eddig csináltál és hibáztass mindenki mást önmagadon kívűl a saját kudarcaidért.

2018. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 9 Az oké hogy neki kell beilleszkednie ha nem akar egyedül lenni.


DE itt nem csak erről van szó. Bántalmazták is lelkileg, testileg, mert gonosz férgek mint az emberek döntő többsége. Békén is hagyhatták volna de nem, mert az nem vicces...

2018. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!