Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gyűlölnek engem az emberek?

Miért gyűlölnek engem az emberek?

Figyelt kérdés

Általános és középiskolában is ki voltam közösítve.Soha nem voltak barátaim.Ha voltak barátaim,mind csak kihasználtak,csesztettek,az első adandó alkalommal hátbaszúrtak,de volt hogy más barátot találtak és velem nem törődtek többé.Tudnék írni egy hosszú történetet hogy miken mentem keresztül,de úgysem olvasná el senki.

Ha emberi lényhez próbáltam meg közeledni,annak mindig csalódás és fájdalom lett a vége.

Általános iskolás ballagáson senki nem volt hajlandó mellém állni.Volt,aki azt mondta,hogy inkább be sem jön a ballagásra,ha mellettem kell állnia.Még a legjobb barátom sem volt hajlandó mellettem állni.Ő is úgy érezte,hogy gáz velem barátkozni.Itt is hagyott a suli befejeztével.

A gimnáziumban egész végig csesztettek.Az elején ütöttek is.Sokan,főleg lányok éreztetté velem,hogy utálnak,folyton beszóltak,megaláztak.A szalagavató ugyan ez volt,ott sem volt hajlandó senki sem táncolni velem.A tanár összerakott valakivel,de az is közölte,hogy ő nem fog velem táncolni.A korábbi legjobb barátom túrt ki a saját szalagavatómról.

Próbáltam lányokkal ismerkedni Facebookon,de azok is letiltottak.

Soha nem ártottam senkinek,engem mégis mindenki csak bántott.Gyűlölöm az embereket.Már úgy vagyok vele,hogy nem is érdemes senkivel sem barátkozni,az embereket messziről kerülni kell,mert csak ártanak.Az ember alapvetően gonosz



2018. júl. 13. 12:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9

Voltak barátaim,de ezek is állandóan csesztettek,szivattak,ugráltattak,kihasználtak.

SOHA nem volt normális barátom.Mégis mit kéne csinálnom?Ha összebarátkozok valakivel,az is belémrúg

2018. júl. 13. 23:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát ez elég zavaros.


"Soha nem voltak barátaim."


"Voltak barátaim,de ezek is állandóan csesztettek,szivattak,ugráltattak,kihasználtak."


"Még a legjobb barátom sem volt hajlandó mellettem állni.Ő is úgy érezte,hogy gáz velem barátkozni."


Kérdező, barátok ilyet nem tesznek, szóval neked nem voltak barátaid egyáltalán. Fontos lenne tisztázni magadban, hogy mit jelent a barátság, és hogy biztos mindenki azt érti-e a "barátkozás" alatt, amit te. Mert valószínűleg nem, ami a problémák forrása lehet.

2018. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szóval ők soha nem tartottak barátnak,csak valakinek,akit következmények nélkül megalázhatnak,szivathatnak,kihasználhatnak?


Talán tisztázni kéne az ismerkedés elején,hogy én barát akarok lenni és nem egy tárgy,amivel azt csinál,amit akar?

Olyan,mint ha meg lenne írva valami égi törvénykönyvben,hogy nekem nincs jogom barátokra

2018. júl. 14. 12:52
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de velem detto ugyanezek voltak. Szalagtűzőn se akart velem semelyik fiú velem táncolni, úgyhogy a próbákon a tánctanárral voktam és végül az osztályfőnöknek sikerült meggyőzni az egyik fiút, hogy legyen velem..

Sokat gondolkodtam azon, mi lehet bennem a hiba és arra jutottam, hogy általánosban elég sok gyökér volt az osztályban, úgyhogy ott nem hiszem, hogy az én hibám lett volna, hogy csúfoltak, kiközösítettek. Viszont mire gimibe kerültem, olyan szinten szorongó, szociálisföbiás lettem a korábbi cseszegetések hatására, hogy nem csoda, hogy itt is az a pár bunkó, akik voltak az osztályban, kiszúrtak. Valamint kinézetre se vagyok valami szép, ami megint rátett egy lapáttal..

Sajnálom, hogy te is hasonlókon mentél keresztül, szóval ha gondolod, beszélgethetünk :)

2018. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!